23.3 °C, 1.4 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports20. – 21. janvārī Jelgavā sacentīsies sporta dejās
20. – 21. janvārī Jelgavā sacentīsies sporta dejās
14/01/2018

Sestdien un svētdien, 20. un 21. janvārī, Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a) notiks Latvijas čempionāts Standarta dejās un jauniešu grupai Latīņamerikas dejās, turklāt Jelgavā tiks noskaidroti arī starptautisko deju sacensību “Jelgavas domes kauss 2018” uzvarētāji.

Divu dienu dienu garumā Jelgavas Sporta hallē startēs dažāda vecuma un meistarības dalībnieki attiecīgās grupās (skat. Sacensību programma). Sporta deju sacensību atklāšana paredzēta pulksten 11, visi interesenti un atbalstītāji aicināti norises vietā ierasties savlaicīgi. Sacensībām ir ieejas maksa: 6,00 EUR.

 

Visi godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti – iesācēju grupu dejotāji saņems medaļas, diplomus un speciālās balvas no “Karameļu darbnīcas”. “Jelgavas domes kausa” finālistiem tiks pasniegti kausi, medaļas, diplomi un balvas. Par dalībnieku veselību atbild dejotāji, viņu vecāki un deju klubi, kurus dejotāji pārstāv.

 

Sacensības organizē Sporta deju klubs “Lielupe”, kontaktperona – Ilona Freimane, mob. tālr. 29472350. Sacensības atbalsta Jelgavas pilsētas pašvaldība, Jelgavas Sporta servisa centrs, Jelgavas novada dome un Latvijas Sporta deju federācija.

 

Informācija par sporta dejām Latvijā un informācija par sacecenību pieteikumiem lasāma Latvijas Sporta deju federācijas mājas lapā: www.lsdf.lv

 

SACENSĪBU PROGRAMMA

cempionats-2018.png

 

Jelgavas-DK-2018.jpg

 

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Sporta servisa centrs”