26.7 °C, 1.1 m/s, 60.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība20. maijā turpināsies “KULTŪRtāle”
20. maijā turpināsies “KULTŪRtāle”
19/05/2021

Turpinot kopā ar kultūras jomas ekspertiem meklēt atbildes, kā arī diskutēt par kultūru un radošajām industrijām laikmetīgas pilsētas veidošanā, pašvaldības iestāde “Kultūra” turpina tiešsaistes raidījumu “KULTŪRtāle” sēriju, kas ik ceturtdienu skatāmi “Facebook”. Vienpadsmitajā raidījumā 20. maijā pulksten 14 viesosies un par kultūras jomas attīstību Jelgavā diskutēs modes dizainere un ilustratore, zīmola “Baiba Ladiga” radītāja Baiba Ladiga–Kobajaši un SIA “Fortum Jelgava” komunikācijas vadītāja Guntra Matisa.

Kā informē iestādē “Kultūra”, kopā ar B.Ladigu–Kobajaši tiks runāts par ilgtspējīgu attīstību, savukārt G.Matisa viesosies rubrikā “Vēl viens viedoklis”. Studijas viesiem ikviens var uzdot savu jautājumu, rakstot to komentāros. Raidījuma laikā tiks noskaidrots arī jelgavnieku redzējums un attieksme par tēmu. Tāpat gaidāma arī uzstāšanās no muzikālajiem viesiem.

 

Jāatgādina, ka Jelgava līdz ar astoņām citām Latvijas pilsētām uzsākusi ceļu pretī Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam, tādēļ šajā platformā tiks akcentētas tēmas, kas liek uz pilsētas attīstību paraudzīties plašāk – tieši tā, kā to aicina Kultūras galvaspilsētas projekts. “KULTŪRtāle” ir aptuveni stundu gari podkāsta tipa raidījumi video un audio formātā ar mērķi nostiprināt, pilnveidot un attīstīt mūsu apkārtējās sabiedrības kultūras domas veidošanu un radīšanu. Raidījumiem tiešraidē var pieslēgties pašvaldības iestādes “Kultūra” “Facebook” lapā un pēc raidījuma beigām būs pieejams arī ieraksts.

 

Raidījuma ieraksts veikts atbilstoši Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām tiešraižu un TV studijas darbības nodrošināšanai Covid-19 ierobežojumu laikā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē