18.7 °C, 2.4 m/s, 79.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports2018.GADA JELGAVAS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS
2018.GADA JELGAVAS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS
28/12/2017

Sākusies pieteikšanās telpu futbola čempionātam!

Ar mērķi popularizēt telpu futbolu Zemgalē, spēles cienītāji aicināti piedalīties Jelgavas pilsētas 2018.gada atklātajā telpu futbola čempionātā, kas tiks uzsākts jau 7.janvārī. Turnīrā var piedalīties spēlētāji sākot no 16 gadu vecuma, kuri laicīgi iesnieguši komandas pieteikumu organizatoriem. Komandu spēļu norise paredzēta Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) un Jelgavas Sporta halles laukumos. 2018.gada čempionātā uzvarētājkomanda saņems ne tikai 1.vietas godalgas un kausu, bet arī iegūs tiesības piedalīties Zemgales amatieru finālturnīrā. 

Sacensību Reglaments nosaka, ka čempionātā var piedalīties spēlētāji, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un laicīgi iesnieguši komandas pieteikumu. Pieteikumi jāiesniedz sacensību galvenajam tiesnesim Vasilijam Botošam līdz 2018.gada 4.janvārim – elektronisā formātā nosūtot uz e-pastu: zemgalesfutbols@inbox.lv vai rakstiskā formātā sazinoties pa tālr. 28334421 .

Komandas pieteikumā jānorāda:

  • komandas nosaukums
  • spēlētāju vārds, uzvārds, dzimšanas gads
  • komandas formas krāsas (krekli, bikses, getras)
  • pieteikumu paraksta komandas pārstāvis, norādot savu kontaktinformāciju
  • komandas pieteikumā var iekļaut 20 spēlētājus, treneri, komandas pārstāvi, ārstu
  • uz katru kalendāro spēli protokolā drīkst pieteikt tikai 14 spēlētājus 

 

Precīzs spēļu kalnedārs tiks noteikts pēc visu komandu pieteikumu saņemšanas. Sacensības notiek pēc FIFA spēles noteikumiem. Sacensības apkalpo Latvijas Futbola federācijas licencēti tiesneši, Jelgavas čempionātā spēles apkalpo divi tiesneši un spēles administrators, kurš ir atbildīgs par darbību ar rezultāta tablo un informācijas sniegšanu, saistībā ar spēles gaitu. Tiesnešu lēmums spēles laikā ir galīgs un to nevar apstrīdēt ne spēlētāji, ne komandu vadītāji.Turnīram ir dalības maksa.

Čempionāta dalībkomandas apbalvo ar čempionāta diplomiem un kausiem. Komandas, kuras izcīnījušas 1.-3.vietu, spēlētājus un komandas pārstāvjus apbalvo ar attiecīgās pakāpes medaļām, diplomiem un kausiem. Ar individuālajām balvām tiek apbalvoti čempionāta labākais spēlētājs un labākais vārtsargs. Ar individuālajām balvām tiek apbalvoti komandu labākie spēlētāji.

Sacensības organizē Zemgales futbola nodaļa sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru. Sacensību galvenais tiesnesis – Zemgales reģiona koordinators Vasilijs Botošs. Informācija par Jelgavas pilsētas čempionātu atrodama mājas lapās www.sports.jelgava.lv un www.zemgalesfutbols.lv

 

 

Informācija: Sporta servia centrs