14.6 °C, 0.8 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi2019. gada nozīmīgākie būvdarbi Jelgavas ielās
2019. gada nozīmīgākie būvdarbi Jelgavas ielās
02/04/2019

Informējam par 2019. gadā plānotajiem, nozīmīgākajiem būvdarbiem Jelgavas pilsētā, kas ilgstoši ietekmē vai ietekmēs iedzīvotāju ikdienas gaitas un satiksmi pilsētas ielās. Ielas vai ielu posmi, kur autotransporta kustība ir ierobežota vai slēgta ir atspoguļoti plānā:

 

  •  zila pārtraukta līnija – ielu posmi, kur plānota asfalta virskārtas pārbūves darbi;
  • melna pārtraukta līnija – ielu posmi, kur plānota inženierkomunikāciju un seguma izbūves vai atjaunošanas darbi;
  • sarkana nepārtraukta līnija – periodiski slēgtie ielu posmi;
  •  zaļa nepārtraukta līnija – ūdenssaimniecības infrastruktūras izbūves darbi;
  • dzeltena nepārtraukta līnija – slēgto ielu apbraucamie posmi.

Jāuzsver, ka plānā uzrādītie būvdarbi ir plānoti un to termiņi var mainīties atkarībā no laikapstākļiem, darbu izpildes apjoma, veida un reālās situācijas darbu izpildes gaitā. Būvdarbi ietver gan pašvaldības un valsts finansēto, gan Eiropas savienības fondu finansēto projektu realizāciju.

 

Darbu secība un termiņi tiek izvērtēti, bet kā apjomīgākos var minēt:

  • Eiropas savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētais projekts “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”;
  • Projekts “Tilta pār Platones upi Miera ielā pārbūve”;
  • Eiropas savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētais projekts “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Jelgavā, V kārta”, ko realizē SIA “Jelgavas ūdens”;
  • Projekts “Neretas ielas, Prohorova ielas un Garozas ielas posma pārbūve Jelgavā”;
  • Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētais projekts “Jelgavas lidlauka poldera dambja pārbūve plūdu draudu novēršanai”.

Jāpiebilst, ka objektos tiks nodrošināta piekļuve privātīpašumiem iedzīvotājiem, kas dzīvo vai strādā ielās vai ielu posmos, kur norisināsies remontdarbi, tāpat arī tiks nodrošināta piekļuve operatīvajam transportam.

Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus būt saprotošiem, jo būvdarbi tiek organizēti, lai uzlabotu pilsētas infrastruktūru, komunikācijas un perspektīvē nodrošinātu ilgtspējīgu, drošu, ērtu un estētisku pilsētvidi.

 

Aicinām autovadītājus būt modriem, ievērojot satiksmes organizācijas izmaiņas, izvēloties apbraucamos ceļus, un ieplānot papildus laiku ceļā. Autovadītāji, kas Jelgavas pilsētu izmanto ikdienā caurbraukšanai, lai nokļūtu, piemēram, no Dobeles novada uz Rīgu, lūgti izvēlēties alternatīvus maršrutus vai ieplānot papildus laiku ceļā, lai nokļūtu nepieciešamajā galapunktā!

 

Aktuālajai informācijai par būvdarbiem un satiksmes organizāciju aicinām sekot līdzi JPPI “Pilsētsaimniecība” interneta vietnē www.pilsetsaimnieciba.lv un, lai uzzinātu jaunākās izmaiņas satiksmes kustībā pilsētā, izmantot navigācijas lietotni “Waze”.

 

 

JPPI “Pilsētsaimniecība” izstrādātajā plānā ir iespējams iepazīties ar plānoto būvdarbu vietu (ielu, ielas posmu) un satiksmes ierobežojuma veidu (slēgta, ierobežota).

 

Shēmu paplašinātā formātā skatīt pielikumā

 

Informācija sagatavota

JPPI “Pilsētsaimniecība”