11.7 °C, 3.6 m/s, 83.6 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi22 skolēniem palīdz sagatavoties skolai
22 skolēniem palīdz sagatavoties skolai
20/08/2021

Noslēgusies labdarības akcija “Ar prieku pretim zināšanām”, kurā ar ziedotāju atbalstu 22 pilsētas skolēniem sagādātas skolas somas un dažādi mācību piederumi. Ceturtdien Sabiedrības integrācijas pārvaldē (SIP) ģimenes saņēma sarūpētās dāvanas.

Šis ir jau 14. gads, kopš Jelgavā tiek rīkota labdarības akcija, lai sarūpētu mācību piederumus tiem bērniem, kuru ģimenēm ir materiālas grūtības. SIP kopā ar Sociālo lietu pārvaldi ik gadu apzina ģimenes, kurām nepieciešams atbalsts mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei. “Lai arī sākotnēji bija iecerēts palīdzēt 20 skolēniem, pateicoties ziedotāju atbalstam, esam iepriecinājuši 22 bērnus. Turklāt lielākā daļa jaunajā mācību gadā uzsāks mācības 1. klasē. Ģimenes ļoti novērtē saņemtās dāvanas,” stāsta SIP speciāliste Žanna Novaša, piebilstot, ka akcijas laikā sagatavoties skolai palīdzēts arī kādai trīs bērnu ģimenei.

 

Katrs skolēns dāvanā saņēma skolas mugursomu ar dažādām kancelejas precēm – rakstāmpiederumiem, krāsām, burtnīcām, zīmēšanas albumiem un citām.

 

SIP kā akcijas rīkotāja pateicas ikvienam ziedotājam, kurš iesaistījās akcijā un sagādāja skolas preces bērniem, lai viņi ar prieku uzsāktu jauno mācību gadu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē