26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumi22. un 23. aprīlī – Uzņēmēju dienas Zemgalē
22. un 23. aprīlī – Uzņēmēju dienas Zemgalē
21/04/2021

Uzņēmējdarbības jomā strādājošie un ikviens interesents aicināts virtuāli apmeklēt Zemgales vērienīgāko uzņēmējdarbības pasākumu – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizēto iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas 22. un 23. aprīlī norisināsies attālināti speciāli veidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā. Pasākumā varēs ne vien iepazīties ar Jelgavas un Zemgales uzņēmumiem, bet arī apmeklēt virtuālo izstādi, kurā piedalīsies Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, iestāde “Kultūra”, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs, Jelgavas tehnikums un Jelgavas Amatu vidusskola.

Pasākumu rīko LTRK sadarbībā ar Jelgavas pilsētu. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas, taču aktivitātēm jāreģistrējas, informē LTRK pārstāve Ilze Brice. Reģistrēties var mājaslapā www.uznemejudienas.lv, sadaļā “Piesakies”, “Apmeklētāji”, aizpildot nepieciešamos reģistrācijas datus: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, pārstāvēto organizāciju un novadu. Pēc reģistrācijas pa e-pastu tiks nosūtīta platformas piekļuves informācija, kas ļaus Uzņēmēju dienu platformai pieslēgties un to apskatīt arī pirms tiešsaistes pasākumiem.

 

Uzņēmēju dienas Zemgalē 22. un 23. aprīlī norisināsies no pulksten 10 līdz 17. Dienas gaitā tiks aizvadīta dalībnieku virtuālā izstāde, tīmekļsemināri un Uzņēmēju dienu centrālais notikums – biznesa forums. Foruma dalībnieki varēs uzzināt vairāk par Jelgavu kā zaļo pilsētu un zaļā kursa nozīmību, tiks apskatīts, kā klimata pārmaiņas ietekmēs ikvienu uzņēmumu, un riski, ko tās varētu nest, kā arī tiešsaistes pasākuma apmeklētāji varēs noklausīties diskusiju par e-komercijas pavērtajām iespējām Zemgales uzņēmumos. Forumu noslēgs iedvesmas sesija, kuru vadīs reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks. Vairāk informācijas – vietnē www.uznemejudienas.lv/zemgale.

 

 

Foto: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē