18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports26. oktobrī Jelgavā norisināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle
26. oktobrī Jelgavā norisināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle
23/10/2019

Sestdien, 26. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 14.20 norisināsies Latvijas kausa izcīņas fināla spēle futbolā, kurā par Latvijas kausu cīnīsies FK “Jelgava” un “RFS”.

Šogad Virslīgā komandas aizvadīja četru apļu turnīru, kurā katra komanda viena ar otru izspēlē četras spēles. Ar futbola komandu “RFS” jelgavnieki jau izspēlēja četras spēles, no kurām divās piedzīvoja zaudējumu, savukārt divas noslēdzās ar neizšķirtu.

 

Jāatzīmē, ka sezonas sākumā tika izziņots, ka Zemgales Olimpiskais centrs būs Latvijas kausa izcīņas fināla spēles vieta, neatkarīgi no tā, kuras divas komandas cīnīsies par kausu. Sava mērķa virzīti, tieši Jelgavas komanda būs tā, kas par kausu cīnīsies “mājas” stadionā. Pilsētas iedzīvotājiem tā ir lieliska iespēja atbalstīt savu komandu “mājas” spēlē – Jelgavā.

 

Biļete uz Latvijas kausa fināla spēli maksā 5 eiro, savukārt skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem, pie ieejas uzrādot personu apliecinošu dokumentu, biļetes cena ir 3,50 eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

 

Cilvēki ar kustību traucējumiem (ratiņkrēslā) kopā ar pavadoni spēli var apmeklēt bez maksas, nosūtot pieteikumu par plānoto apmeklējumu pa e-pastu events@lff.lv ne vēlāk kā 24 stundas pirms spēles sākuma.

 

Biļetes var nopirkt iepriekšpārdošanā internetā https://lff.lv/biletes/ vai pirms spēles stadionā.

 

 

Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē