13.7 °C, 0.4 m/s, 94.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta3. līnijā izbūvē jaunu gāzesvada posmu; būvdarbu zonā slēgta satiksme
3. līnijā izbūvē jaunu gāzesvada posmu; būvdarbu zonā slēgta satiksme
03/06/2024

AS «Gaso» Jelgavas iecirknis jūnijā izbūvē jaunu gāzesvada posmu no 3. līnijas 25 līdz 29F, vienlaikus papildus tiks izbūvēti arī pieci jauni gāzesvada atzari uz koplietošanas ceļiem, esošiem un potenciāliem māju īpašniekiem nodrošinot iespēju pieslēgt dabasgāzi. Būvdarbu zonā slēgta satiksme autotransportam. Remontdarbu laikā 3. līnijas iedzīvotājiem tiks nodrošināta piekļuve dzīvesvietām. Paredzēts, ka darbi tiks pabeigti līdz 7. jūlijam.

«Ņemot vērā, ka 3. līnijā esošais gāzesvads ir tikai līdz ēkai Nr.25, būvdarbu laikā to plānots pagarināt līdz ēkai Nr.29F, izbūvējot jaunu aptuveni 400 metru garu gāzesvada posmu. Tā kā 3.  līnijas rajonā pakāpeniski turpinās privātmāju būvniecība, domājot par vairāk nekā 40 esošo un potenciālo māju īpašnieku iespējām pieslēgt dabasgāzi savam īpašumam, papildus ir paredzēts izbūvēt arī gāzesvada atzarus uz koplietošanas ceļiem. Darbus plānots pabeigt jūlija sākumā,» skaidro AS «Gaso» Jelgavas iecirkņa vadītājs Andis Šeršņovs.

Vienlaikus A.Šeršņovs piebilst: «Ja rodas jautājumi par dabasgāzes pieslēgšanu, iedzīvotāji aicināti sazināties ar Jelgavas iecirkņa inženieri konsultanti Ingu Ansonsku pa tālruni 63048841 vai e-pastu inga.ansonska@gaso.lv.»

Savukārt jūlijā AS «Gaso» plāno veikt daudzdzīvokļu māju gāzes ievadu pārbūves darbus Asteru ielā 4, Lāčplēša ielā 25, Lielajā ielā 16 un 20, Loka maģistrālē 1, 5, 9, 23, Māras ielā 5 un Rīgas ielā 55. Būvdarbu laikā minēto māju iedzīvotājiem tiks atslēgta gāzes padeve uz vienu divām dienām. Par gāzes padeves pārtraukumu uz būvdarbu laiku lietotāji tiks informēti pirms darbu uzsākšanas.

Papildus plānotajiem darbiem iespējams lokāls pazemes gāzesvadu un daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku gāzes ievadu remonts.

Siltie gada mēneši ir laiks, kad AS «Gaso» veic dažādus gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus. Tie nepieciešami, lai padarītu gāzes apgādes sistēmu drošāku, ļaujot to ekspluatēt arī turpmāk. Veicot plānveida gāzesvadu tehnisko uzraudzību, izvērtējot konstatētos defektus, bojājumus un tīkla ierīču kopējo stāvokli, AS «Gaso» var pieņemt lēmumu veikt pilnīgu ierīces nomaiņu vai pārbūvi, jo kārtējais remonts var būt ne tikai saimnieciski nelietderīgs, bet pat tehniski neiespējams.