18.9 °C, 3.5 m/s, 66.3 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība3. oktobrī konference “Pasaule skolā – skola pasaulē”
3. oktobrī konference “Pasaule skolā – skola pasaulē”
01/10/2019

3. oktobrī Jelgavas kultūras namā no pulksten 10 līdz 17 norisināsies sestā konference “Pasaule skolā – skola pasaulē”, kas veltīta vērtībām izglītībā. Konference tiek organizēta Valsts izglītības satura centra (VISC) ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030) ietvaros.

Konferences saturs galvenokārt tiks vērsts uz vērtībām izglītībā. Galvenie konferences tematiskie virzieni: “Skola kā organizācija un vērtības skolā”, “Vērtības mācību saturā. Skolotāja loma” un “Kādu nākotni vēlamies?”.

 

Sadaļās izskatīs to, ka visa skolas kopiena – mācībspēki, vecāki, skolēni un citi – veido skolas vērtību sistēmu un vienotu attiecību modeli, kura pamatā ir cieņa. Kā arī tiks izskatītas metodes, kā diskutēt ar dažāda vecuma posma skolēniem par vērtībām un to nozīmi. Sadaļā par nākotni diskusijas būs par to, kā noris dažādu jomu attīstība un ar kādiem izaicinājumiem nākotnē saskarsimies. Galvenokārt liekot uzsvaru uz to, kādu nākotni vēlamies un kā rīkoties, lai to panāktu.

 

Konferenci atklās izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un “Skola2030” mācību satura ieviešanas vecākā eksperte Inga Pāvula.

 

Konference top sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, VISC īstenoto Erasmus+ KA3 programmas projektu “Mācīties būt”, AS “Swedbank” un Jelgavas pilsētu.

 

Konferenci varēs vērot tiešraidē Skola2030 Facebook kontā no pulksten 10 līdz 17. (https://www.facebook.com/Skola2030/) Tiešraides programma apskatāma šeit.

 

Plašāka informācija par konferenci un programmu šeit.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē