16.6 °C, 1.2 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports3×3 BASKETBOLA TURNĪRS PIENA, MAIZES UN MEDUS SVĒTKOS
3×3 BASKETBOLA TURNĪRS PIENA, MAIZES UN MEDUS SVĒTKOS
16/08/2017

Sestdien, 26.augustā aicina uz ielu basketbola turnīru!

Godinot latviešu ēdienkartei tradicionālos piena, maizes un medus produktus, 26.augustā Jelgavā jau septiņpadsmito reizi norisināsies “Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki 2017”, kas pulcēs ap 180 tirgotājus un amatniekus. Sestdien pilsētas iedzīvotāji un viesi būs aicināti baudīt daudzveidīgu aktivitāšu programmu. Svētku ietvaros basketbola klubs “Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru organizē 3×3 basketbola turnīru, kur par dalībnieku var kļūt ikviens intersents, neatkarīgi no vecuma un prasmju līmeņa.

Ielu basketbola turnīra sākums paredzēts pulksten 11.00 Pasta salā, sacensību galvenā tiesneša pienākumus pildīs BK “Jelgava” jaunais galvenais treneris Gatis Justovičs. Spēles notiks uz trīs laukumiem, par izspēles kārtību vienojoties uz vietas pirms turnīra sākuma. Katrā komandā ir atļauts pieteikt četrus spēlētājus – dalībai var reģistrēties pasākuma dienā norises dienā no pulksten 10.00 vai iepriekš „3x3planet.com” mājaslapā. 

Komandas trunīrā tiks dalītas četrās grupās:

  • Meitenes līdz 15 gadu vecumam;
  • Jaunietes un sievietes no 16 gadu vecuma;
  • Zēni līdz 15 gadu vecumam;
  • Jaunieši un vīrieši no 16 gadu vecuma.

Dalība turnīrā ir bezmaksas, tāpēc aicinām ikvienu interesentu pievienoties svētku sportiskajām aktivitātēm.

Sacensības tiks reģistrētas Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3×3 basketbola sacensību platformā “3x3planet.com”, nodrošinot iespēju spēlētājiem krāt pasaules ranga punktus sev individuāli un Latvijai valstu reitingā. Lai tas notiktu, visiem 13 gadus sasniegušajiem basketbolistiem nepieciešams izveidot savu spēlētāja profilu.

 

 

 

Informācija: BK Jelgava, SSC