19.1 °C, 3.9 m/s, 69.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports4. apņemšanās – “Pavasara vēstneši”
4. apņemšanās – “Pavasara vēstneši”
05/03/2021

Sportisku iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” 4. apņemšanās būs uzdevums “Pavasara vēstneši”, kurā dalībnieki tiks sadalīti komandās un komandu uzdevums būs krāt aktivitātes kilometrus. Interesenti dalībai uzdevumā var reģistrēties līdz 15. marta pulksten 10.

Dalībniekiem jāreģistrējas platformā distantrace.com, jāpievienojas izaicinājumam “Jelgava sporto: pavasara vēstneši” un jāpievieno sporta programma, kurā tiks fiksēti rezultāti: Strava, Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (tajā ietilpst programmas MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide).

 

Reģistrācija noslēgsies 15. martā pulksten 10. Tad dalībnieki pēc nejaušības principa tiks sadalīti komandās. Komandas uzdevums ir piecu nedēļu laikā no 16. marta līdz 19. aprīlim sakrāt pēc iespējas vairāk kilometru – skrienot, soļojot, nūjojot, skrituļojot, braucot ar velosipēdu vai skrejriteni, airējot.

 

Interesenti, kuri piereģistrēsies pēc noteiktā termiņa, veidos rezervistu sarakstu, bet tas negarantē to, ka viņi iekļūs komandās. Lai sacensības būtu godīgas, dalībnieku skaitam komandās jābūt vienādam, tāpēc rezervisti komandām var tikt pievienoti tikai tad, kad ir iespēja vienlaikus katrai komandai pievienot pa vienam jaunam dalībniekam. Dalībnieks sākt krāt kilometrus komandas labā varēs tikai no pievienošanās brīža.

 

“Šoreiz nolēmām akcentēt sacensību garu, piedāvājot uzdevumu komandām – apziņa, ka katra aktivitāte dod pienesumu komandai, var kalpot par lielisku motivāciju kustēties. Tāpat arī pieļaujamo aktivitāšu klāsts ir gana plašs, lai katrs varētu izvēlēties sev tīkamāko – doties pastaigā, skriet vai nūjot, braukt ar velosipēdu vai skrituļot,” stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu projektu speciāliste Irina Kolosova, aicinot dalībniekus būt godīgiem pret sevi un citiem un neizmantot elektriskos pārvietošanās līdzekļus. Tāpat dalībniekiem jāatceras, ka ar velosipēdu, skrejriteni un skrituļiem braukt pa stadionu mīksto segumu ir aizliegts.

 

Noslēdzoties šai iniciatīvai, komanda, kura būs sakrājusi visvairāk kilometru, saņems medaļas un diplomus, savukārt viens pēc nejaušības principa izvēlēts dalībnieks no katras komandas saņems pārsteiguma balvu.

 

Iniciatīvu cikls “Būšu aktīvs” ir “Sporta servisa centra” dāvana jelgavniekiem iestādes 20. gadadienā. Tas paredz piedāvāt jelgavniekiem 20 sportiskas iniciatīvas visa gada garumā. Lai visa informācija par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” būtu pieejama vienkopus, izveidota Facebook grupa “Jelgava sporto”. Tā ir publiska, un tai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tāpat informācija par cikla aktivitātēm tiek publicēta gan mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā.