19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta4. līnijas posmā pārbūvē apgaismojumu
4. līnijas posmā pārbūvē apgaismojumu
04/09/2019

4. līnijā no Dobeles šosejas līdz Kooperatīva ielai sadarbībā ar SIA “Sadales tīkls”» tiek pārbūvēts apgaismojums, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”. Būvdarbu vietā var būt ierobežota satiksme.

Šobrīd “Sadales tīkls” 4. līnijas posmā pārbūvē apgaismojumu – tie ir elektrotīkla rekonstrukcijas darbi, kuru laikā gaisvadu elektrolīnija tiek pārbūvēta par pazemes kabeļu līniju, tādējādi uzlabojot elektroapgādes drošību.

 

Pēc apgaismojuma pārbūves, kas varētu ilgt pusotru mēnesi, vecie apgaismojuma balsti tiks demontēti, un to vietā pašvaldība nodrošinās 17 jaunus.

 

Ar mērķi uzlabot elektroapgādes drošumu klientiem šogad pilsētas teritorijā AS “Sadales tīkls” realizē 11 projektus. Jelgavā paredzēts atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 4,8 kilometru garumā, zemsprieguma elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 9,4 kilometru garumā un rekonstruēt divas un izbūvēt vienu jaunu transformatoru apakšstaciju. Pēc plānoto projektu realizēšanas elektroapgādes drošums un kvalitāte Jelgavā paaugstināsies vairāk nekā 1000 klientiem.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē