21.6 °C, 1.6 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports5. apņemšanās: “Lieldienu pārgājiens pa un apkārt Jelgavai”
5. apņemšanās: “Lieldienu pārgājiens pa un apkārt Jelgavai”
24/03/2021

Jelgavnieki aicināti iesaistīties iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” iniciatīvā “Lieldienu pārgājiens pa un apkārt Jelgavai”, kurā aktīvi pavadīt laiku varēs ikviens neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, bet ievērojot spēkā esošos ierobežojumus.

Pārgājiena dalībniekiem tiks piedāvāti trīs maršruti: 7 kilometri, 12 kilometri un 16 kilometri. Dalībnieks pārgājienu varēs uzsākt sev ērtā vietā un laikā. Katrs var izvēlēties veikt vienu, divas vai visas distances; izvēloties vairākas distances, secība, kādā tās veiktas, nav svarīga. “Būtiskākais nosacījums dalībniekiem ir stingi ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un nosacījumus Covid-19 izplatības ierobežošanai,” uzsver Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktora vietniece Maija Actiņa.

 

Pārgājienu maršruti tiks publicēti 29. martā šīs ziņas pielikumā, kā arī Facebook grupā “Jelgava sporto”. Turpat tiks publicēti arī konkursa nosacījumi pārgājiena dalībniekiem.

 

“Lieldienu pārgājiens pa un apkārt Jelgavai” ir iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” 5. sportiskā apņemšanās. Iniciatīvu cikls ir “Sporta servisa centra” dāvana jelgavniekiem iestādes 20. gadadienā. Tas paredz piedāvāt jelgavniekiem 20 sportiskas iniciatīvas visa gada garumā. Lai visa informācija par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” būtu pieejama vienkopus, izveidota Facebook grupa “Jelgava sporto”. Tā ir publiska, un tai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tāpat informācija par cikla aktivitātēm tiek publicēta gan mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā. 

 

Pārgājiena maršruti

 

Foto: Sporta servisa centra arhīvs