17.2 °C, 2.1 m/s, 79.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta5. pasaules diktāts latviešu valodā Jelgavā
5. pasaules diktāts latviešu valodā Jelgavā
30/10/2019

9.novembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās ikvienam ir iespēja pārbaudīt savas rakstītprasmes latviešu valodā. Pasākums Jelgavā norisinās jau otro gadu.

Piedalīties pasākumā un rakstīt diktātu ir iespējams trijos veidos: klātienē Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās (Skolotāju ielā 8), tiešsaistes vietnē raksti.org un klausoties diktātu radio. Ierašanās uz pasākumu 9.novembrī līdz pulksten 12, diktātu rakstīšana paredzēta pulksten 12.15.

 

Jāatzīmē, ka šogad vietu skaits ir ierobežots – 40 personas – tāpēc interesentiem nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Reģistrēšanās norisinās līdz 8.novembrim pulksten 17 tiešsaistes vietnē raksti.org. Pēc reģistrācijas pieteikuma, nepieciešams sagaidīt apstiprinājumu dalībai. Ja reģistrētais dalībnieks nevarēs ierasties uz  pasākumu, nepieciešams laicīgi atteikt dalību vietnē raksti.org.

 

Tiešsaistes vietnē raksti.org diktātu rakstīt būs iespējams bez iepriekšējas reģistrēšanās. Rakstot diktātu tiešsaistē, būtiski, lai ir interneta pieslēgums un audio sistēma (austiņas vai skandas).

 

Diktātu iespējams rakstīt, norādot savu vārdu un uzvārdu vai anonīmi. Interesenti ar sava darba kļūdu labojumu varēs iepazīties attiecīgajā norises vietā, savukārt tiešsaistēs autori kļūdu labojumu varēs apskatīt savā e-pastā aptuveni mēnesi pēc pasākuma.

 

 

Foto: blogvault.net

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē