18.1 °C, 3.3 m/s, 77.5 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi5. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža
5. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža
21/11/2015

2. decembrī pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notiks 5. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža.

Foto: ZRKAC arhīvs

2. decembrī pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notiks 5. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža.

Aicinām pieteikties dalībai: amatniekus, rokdarbniekus, mājražotājus, līdzi ņemot savus darbus un ražojumus; izejmateriālu tirgotājus un piegādātājus amatniekiem, mājražotājiem; zinātniekus, kuri vēlas sadarboties ar amatniekiem; pašvaldību darbiniekus, kuri vēlas atbalstīt savus amatniekus; ikvienu interesentu.

Pasākumu atklās Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Pasākumā būs iespēja uzklausīt pieredzes stāstus un tikties ar Zanes saldumu radītāju Zani Seipuli, z/s Caunītes īpašnieci Santu Rubeni, Zaļās Zemes īpašniekiem Ingu un Mareku Gūtmaņiem, Pārlielupes pirtniekiem – Initu un Mareku Babrāniem un metāla tauriņu un rotaslietu radītājiem Kristinu Černovu un Ēriku Timofejevu.

Pasākuma turpinājumā viesosies uzņēmēja, televīzijas personība Gundega Skudriņa.

No pulksten 9.30 līdz 10.30 un no 14 līdz 16 – iespēja ikvienam iegriezties pasākumā, iepazīties ar mājražotāju un amatnieku, mazo uzņēmēju piedāvājumu un iegādāties Ziemassvētku dāvanas – mīļas, interesantas un pārsteidzošas –Latvijā tapušas.

Satiksimies, lai saņemtu informāciju, veidotu sadarbību, atbalstītu viens otru, rastu jaunas idejas un iespējas!

Pieteikšanās līdz 27.novembrim pa tālruni – 63012155, 28342419 vai e-pastu

                                                                        
Informācija sagatavota
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā