25.3 °C, 3.1 m/s, 55 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi6. vidusskola no 1. jūlija – Jelgavas Pārlielupes pamatskola
6. vidusskola no 1. jūlija – Jelgavas Pārlielupes pamatskola
25/03/2021

No 1. jūlija tiks mainīta Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes “Jelgavas 6. vidusskola” īstenotā izglītības pakāpe no vidējās izglītības uz pamatizglītību un līdz ar to mainīsies arī skolas nosaukums – turpmāk tā būs Jelgavas Pārlielupes pamatskola, šodien nolēma Jelgavas pilsētas dome.

Lēmums par skolas izglītības pakāpes maiņu pieņemts, pamatojoties uz Jelgavas pilsētas izglītības attīstības stratēģiju 2019.–2025. gadam, kas paredz Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu tīkla sakārtošanu, lai sekmētu efektīvu, ilgtspējīgu, kvalitatīvu izglītības pakalpojumu pieejamību Jelgavā, uzlabotu izglītības infrastruktūras un materiāli tehniskās bāzes nodrošinājumu un veicinātu pieejamo resursu koordinētu un mērķtiecīgu izmantošanu.

 

Saskaņā ar stratēģiju 2021./2022. mācību gadā tiek izveidota bilingvāla pamatskola Lielupes labajā krastā uz esošās Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes “Jelgavas 6. vidusskola” bāzes, tādējādi abos upes krastos sabalansēti attīstot mazākumtautību izglītību Jelgavas pilsētas teritorijā.

 

Jelgavas 6. vidusskolas direktorei līdz 30. aprīlim jāiesniedz apstiprināšanai pilsētas domē Jelgavas Pārlielupes pamatskolas nolikums. Lēmums stāsies spēkā nākamajā dienā pēc saskaņojuma saņemšanas no Izglītības un zinātnes ministrijas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē