18.3 °C, 2.8 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports7. apņemšanās: online rītarosmes nedēļas garumā
7. apņemšanās: online rītarosmes nedēļas garumā
05/05/2021

Turpinot sportisko apņemšanos ciklu, piedāvājam jelgavniekiem rītarosmju kompleksu “Jelgava, mosties!”. No 10. maija piecus darbdienu rītus pulksten 7 ikvienam interesentam būs iespēja pamodināt savu ķermeni ar aptuveni 15 minūtes garu online rītarosmi Facebook grupā “Jelgava sporto”.

“Jau pagājušā gada Jelgavas Pilsētas svētku sportiskā izaicinājuma programmā jelgavniekiem piedāvājām ideju dienu sākt ar rītarosmi, kas palīdz ne tikai atmosties, bet arī sniedz enerģijas lādiņu. Arī šogad turpinām popularizēt ideju par vingrošanu no rīta, aicinot jelgavniekus rītarosmi iekļaut savā dienas plānā un padarīt par savu ieradumu,” stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko.

 

Šogad katrai rītarosmei būs sava unikāla noskaņa:

  • 10. maijā pulksten 7 – “Energy”: sākam nedēļu enerģiski,
  • 11. maijā pulksten 7 – “Flow”: plūstoši turpinām darba nedēļu,
  • 12. maijā pulksten 7 – “Party”: trešdiena ir mazā piektdiena,
  • 13. maijā pulksten 7 – “Strength”: sakopojam spēkus atlikušajai nedēļai,
  • 14. maijā pulksten 7 – “Relax”: atbrīvo stresu pēc darba nedēļas.

 

Rītarosmes vadīs Anete Rone – B kategorijas fitnesa trenere ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi, kura kopš 2015. gada darbojas zem savas firmas zīmes “OzoFit”, savukārt kopš 2019. gada piedalās projektā “Veselības veicināšana Jelgavā”. Par sevi viņa saka: “Katru treniņu vadu ar prieku, jo man tiešām ir paveicies – mans darbs ir mans hobijs. Tāpat ir liels prieks par katru aktīvo jelgavnieku, kurš, neskatoties uz esošajiem apstākļiem, turpina sportot – klātienē ārā, mājās vai attālināti –, jo fiziskajām aktivitātēm ir jābūt katra cilvēka dienas plānā. Mans moto: dzīvo te un tagad. Un neatliec uz rītdienu to (arī treniņu), ko vari izdarīt šodien!”

 

Sportiskā apņemšanās “Jelgava, mosties!” ir iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” 7. iniciatīva. Šis cikls ir “Sporta servisa centra” dāvana jelgavniekiem iestādes 20. gadadienā. Tas paredz piedāvāt jelgavniekiem 20 sportiskas iniciatīvas visa gada garumā. Lai visa informācija par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” būtu pieejama vienkopus, izveidota Facebook grupa “Jelgava sporto”. Tā ir publiska, un tai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tāpat informācija par cikla aktivitātēm tiek publicēta gan mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

 

Foto: no A.Rones personīgā arhīva