17.4 °C, 3.2 m/s, 93.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātība9. līdz 11. klašu skolēni var pieteikties vasaras nodarbinātībai
9. līdz 11. klašu skolēni var pieteikties vasaras nodarbinātībai
30/04/2021

5. maijā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra mājaslapā www.zrkac.lv tiks publicētas darba vietas 9.–11. klašu skolēnu vasaras nodarbinātībai. Pieteikšanās noritēs līdz 20. maijam.

Lai peiteiktos, skolēniem būs jāiesniedz trīs dokumenti: aizpildīts pieteikums, CV, kā arī motivācijas vēstule un plānotās karjeras attīstības apraksts. Tos skolēni var iesniegt elektroniski, failus nosūtot uz e-pastu: liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai birojs@zrkac.jelgava.lv, vai atnest klātienē ZRKAC Svētes ielā 33, Jelgavā, Klientu apkalpošanas birojā, 1.stāvā.

 

Kā informē ZRKAC, darba vietas jāizvēlas atbilstoši skolēna nākotnes interesēm un karjerai. Piemēram, ja nākotnes karjera būs saistīta ar  ārsta profesiju, tad var izvēlēties darbu poliklīnikā vai slimnīcā.

Skolēnu pieteikumi tiks vērtēti līdz 4. jūnijam. Vērtējot pieteikumus tiks ņemta vērā skolēna motivācija piedalīties nodarbinātībā, skolēna raksturojums no izglītības iestādes, skolēna nodarbinātības mērķa atbilstība plānotai karjerai. Par rezultātiem pretendenti tiks informēti individuāli, elektroniskā formātā.

Darba vietu piedāvājums apskatāms ŠEIT.

Vairāk par vasaras nodarbinātību, pievienotajā videomateriālā.

PIETEIKUMA FORMA

MOTIVĀCIJAS VĒSTULE

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

Informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs