15.1 °C, 1.2 m/s, 93.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAdaptētais triatlons 2012
Adaptētais triatlons 2012
17/07/2012

Piektdien, 20.jūlijā, pulksten 19 Jelgavā Piedzīvojumu Darbnīca rīkos mazo triatlonu, jeb Adaptēto triatlonu, kurš Jelgavā notieka jau no 2004.gada. Iespēja piedalīties ir visiem interesentiem, piesakoties internetā vai sacensību dienā no pulksten 18:30.

Foto: Adaptētā triatlona afiša

Piektdien, 20.jūlijā, pulksten 19 Jelgavā Piedzīvojumu Darbnīca rīkos mazo triatlonu, jeb Adaptēto triatlonu, kurš Jelgavā notieka jau no 2004.gada. Iespēja piedalīties ir visiem interesentiem, piesakoties internetā vai sacensību dienā no pulksten 18:30.

Šogad Jelgavā jau 2.gadu notiks Latvijas Kausa Triatlonā posms, kura laikā tiks noskaidrots arī Latvijas Republikas 2012.gada čempions Olimpiskajā distancē, līdz ar to tas pulcēs labākos Latvijas un Baltijas triatlonistus. Šis būs nopietns pasākums nopietniem sportistiem, bet tā kā ir ļoti daudz vienkārši sportiski cilvēki, kas vēlas aktīvi atpūsties, tad jau kopš 2004.gada Piedzīvojumu Darbnīca Jelgavā organizē mazo triatlonu, jeb Adaptēto triatlonu.
 
Tā kā šis ir jau tradicionāls pasākums, tad distances garums arī netiek mainīts un ir piemērots ikvienam – gan tiem, kas vēlas pārbaudīt sevi un vienkārši izmēģināt savus spēkus šajā kombinētajā sporta veidā, gan arī tiem, kas vēlas nopietnāk sacensties un cīnīties par uzvaru.
 
Distance sāksies ar 100m peldējumu Svētes upē. Gan puišiem, gan meitenēm būs vienāda distance un jānopeld būs 3 aplīši. Sacensību sākums paredzēts Svētes upē pie Krastmalas ielas 11.
 
Turpināsies ar 11.5 km pedāļu mīšanu. Kartē varam redzēt arī velo aplīti un tas ies pulksteņrādītāja virzienā. Tātad vispirms kādi 4 km pa asfaltu cauri Svētes ciemam, tad kādi 5km pa grants ceļu līdz Baložu kapiem, un noslēgumā pa Tērvetes ielu atgriežamies starta vietā, kur jānovieto velo un jāsāk skriet!
 
Skrējiens būs viegls krosiņš 2.4 km garumā. Sakarā ar Svētes Garā tilta nojaukšanu šogad skriešanas distance būs nedaudz mainīta un viena lielā apļa vietā būs jāveic 2 mazāki apļi, bet kopējais garums paliks nemainīgs.
 
Reģistrācija notiks 20.jūlijā, no pulksten 18:30 netālu no Svētes upes, Krastmalas ielā 11.
 
Pateicoties Jelgavas Domes un Sporta Servisa centra atbalstam, dalība šajās sacensībās ir bez maksas, ja vien pieteiksieties Piedzīvojumu darbnīcas interneta lapā http://www.adventurelab.lv līdz 19.jūlijam, bet ja pieteiksieties tikai sacensību dienā, tad dalības maksa būs 1.50 LVL.
 
Ja rodas kādi jautājumi, rakstiet vai zvaniet sacensību rīkotājam Andim Zeidmanim 2972 7745.
 
Lai pieteiktos, jāaizpilda PIETEIKUMA ANKETA.
 
 
Informāciju sagatavoja
Adventure Lab
Andis Zeidmanis