22.5 °C, 3.7 m/s, 78.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAdvokāti iedzīvotājiem sniedz bezmaksas konsultācijas; iepriekš jāpiesakās
Advokāti iedzīvotājiem sniedz bezmaksas konsultācijas; iepriekš jāpiesakās
12/03/2021

No 15. līdz 19. martam Advokatūru dienu laikā iedzīvotāji visā Latvijā varēs saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas pie vairāk nekā 100 advokātiem. Advokāti sniegs rekomendācijas dažādās tiesību nozarēs, aptverot plašu juridisko jautājumu loku. Pieteikties konsultācijai var advokatūras mājaslapā www.advokatura.lv.

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija informē, ka ik gadu Advokatūru dienu laikā tiek sniegtas aptuveni 1000 bezmaksas konsultācijas Latvijas iedzīvotājiem par dažādiem tiem sasāpējušiem jautājumiem, visbiežāk konsultāciju laikā tiek sniegtas rekomendācijas, kas saistītas ar ģimenes tiesībām, uzturlīdzekļiem un mantojuma tiesībām.

 

Šogad Advokatūru dienas norisināsies jau 12. reizi, taču pirmo reizi pilnībā attālināti, advokātiem sniedzot konsultācijas tiešsaistē ar e-pasta vai video saziņas rīku starpniecību, kā arī telefoniski. Bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 100 zvērināti advokāti un viņu palīgi no dažādām vietām Latvijā.

 

Bezmaksas konsultācijām īpaši aicināti pieteikties tie iedzīvotāji, kam līdz šim nav bijusi iespēja saņemt advokātu juridisko palīdzību samaksas vai citu ierobežojumu dēļ.

 

Konsultācijai var pieteikties mājaslapas www.advokatura.lv sadaļā “Advokatūras dienas 2021“, kur ir pieejams saraksts ar to advokātu kontaktinformāciju, pieejamiem laikiem un pārstāvēto tiesību jomu, kuri Advokatūras dienu ietvaros sniedz bezmaksas juridiskās konsultācijas. Ar izvēlēto advokātu ir jāsazinās individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā nepieciešams padoms. Konsultācijas tiks sniegtas attālināti – e-pastā, video saziņas rīkos vai telefoniski.

 

Advokatūras dienas Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija iedibināja 2010. gadā ar mērķi popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju – darboties sabiedrības interesēs, sniedzot iedzīvotājiem praktisku palīdzību pēc labākās sirdsapziņas.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē