20 °C, 2 m/s, 73 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaAicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus
Aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus
10/10/2019

Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais IQ” ietvaros izsludināts konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”. Ģimenes tiek aicinātas izrunāt un vienoties par viedierīču lietošanas noteikumiem, tā veicinot tehnoloģiju izmantošanu pozitīvā un veselīgā veidā.

Lai palīdzētu runāt par digitālo ierīču kultūru ģimenē, portālā www.skolanakotnei.lv pieejami ekspertu izstrādāti bezmaksas izglītojošie materiāli – vadlīnijas vecākiem, tests “Ģimenes digitālās veselības termometrs” un īsi padomu video par veselīgu digitālo paradumu ieviešanu ikdienā, kurus ierunājuši jauniešu iemīļoti influenceri – Emīlija Sama, Armands Jaunzems un Natālija Knipše.

 

Ikviena Latvijas ģimene vismaz viena pieaugušā un viena bērna sastāvā, kas izstrādājusi savus digitālās veselības noteikumus un parakstījusi vienošanos, var piedalīties konkursā.

 

Plašāka informācija un noteikumi pieejami portālā www.skolanakotnei.lv konkursa sadaļā. Konkurss norisinās līdz pat 2020. gada 10. janvārim, un tā balvu fondā ir kopīgs ģimenes ceļojums uz Britu muzeju un Samsung Discovery Centre Londonā, kā arī citas vērtīgas balvas.

 

Vairāk par konkursu šeit.

 

Plašāk par projektu: www.skolanakotnei.lv

Iespēja uzzināt jaunāko un sekot līdzi izaicinājuma norisei: https://www.facebook.com/DigitalaisIQ/  un https://www.instagram.com/DigitalaisIQ/  

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē