23.2 °C, 2.4 m/s, 55.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaAicina iesaistīties ikgadējā akcijā “Dienas bez rindām”
Aicina iesaistīties ikgadējā akcijā “Dienas bez rindām”
09/10/2020

Ar vadmotīvu “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!” no 19. līdz 25. oktobrim, ikdienas dzīves situāciju ērtākai un ātrākai risināšanai tiešsaistē, iespēja iesaistīties ikgadējā akcijā “Dienas bez rindām”. 

Visas akcijas aktivitātes noritēs attālināti – katru dienu (no pirmdienas līdz piektdienai) paredzēti tiešsaistes semināri, kuros dalībnieki tiks iepazīstināti ar digitālajiem risinājumiem, kurus piedāvā valsts un pašvaldību iestādes dažādu dzīves situāciju risināšanai, atvēlot katru dienu noteiktai tēmai, piemēram, digitālie rīki, kultūra, nodarbinātība, uzņēmējdarbība un vides aizsardzība.

 

Vebināri interesentiem būs skatāmi programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” vietnē www.mana.latvija.lv un programmas profilos sociālajos tīklos. Iepazīties ar vebināru video ierakstu saturu būs iespējams sociālā tīkla Youtube kontā @Latvija.lv.

 

Akcija norisinās integrētās komunikācijas un mācību aktivitāšu programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros ar mērķi mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus (e-paraksts, e-adrese u.c.).

 

Akcija “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!” tiek rīkota jau sesto gadu. 2019. gada akcijā “Dienas bez rindām” sniegts vairāk kā 5 tūkstoši konsultāciju par e-pakalpojumiem.

 

Pilna informācija par akciju ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē