-6.2 °C, 2.5 m/s, 90.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina iesniegt darbus Baltijas Asamblejas konkursam
Aicina iesniegt darbus Baltijas Asamblejas konkursam
11/03/2008

Baltijas Asambleja (BA) aicina interesentus līdz šī gada 1.jūnijam pieteikt darbus BA balvām literatūrā, mākslā un zinātnē. Katras balvas apjoms ir 5000 eiro.

BA balvu literatūrā piešķir igauniski, latviski vai lietuviski uzrakstīta romāna, lugas, dzejoļu, stāstu un apcerējumu krājuma vai tamlīdzīga sacerējuma autoram. Darba pirmpublicējumam jābūt izdotam pēdējo triju gadu laikā. BA balvu mākslā piešķir autoram vai izpildītājam par pēdējo triju gadu laikā radītu mākslas darbu vai darbu ciklu tēlotājmākslā, lietišķajā mākslā, mūzikā, arhitektūrā un teātra mākslā vai kinomākslā. To var arī piešķirt režisoram, solistam, aktierim, baleta māksliniekam vai izpildītājmākslinieku grupai par izcilu māksliniecisku sniegumu pēdējo triju gadu laikā. BA balvu zinātnē piešķir izcila zinātniska darba vai pētījumu sērijas autoram humanitārajās, sociālajās vai dabas zinātnēs, ja darbam ir starptautiska nozīme, tas veicina zinātnes attīstību Baltijas reģionā un ir publicēts pēdējo triju gadu laikā.

Darbus kopā ar pretendenta biogrāfiju, divām recenzijām un citiem papildu materiāliem (kompaktdiskiem, kasetēm, diapozitīviem u.c.) lūdzam sūtīt Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas sekretārei Ingrīdai Putniņai – Saeimā, Jēkaba ielā 10/12, LV-1811 – līdz 2008.gada 1.jūnijam (ieskaitot). Papildu informācija pa tālruni 6708 7335.

Informāciju sagatavoja:
Zemgales NVO centrs
T. 63021910