15.1 °C, 1.2 m/s, 93.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam “Gada brīvprātīgais 2018”
Aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam “Gada brīvprātīgais 2018”
10/10/2018

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, Latvijas iedzīvotāji un organizācijas aicināti līdz 26. oktobrim pieteikt kandidātus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018”.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

 

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018” labākos brīvprātīgā darba veicējus vai organizatorus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis.

 

Visus pieteikumus izvērtēs organizatoru izveidota žūrija, kurā būs pārstāvētas vairākas Latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts institūcijas. Žūrija izveidos arī vairākas nominācijas brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanai, bet paši nominanti tiks personīgi ielūgti uz svinīgo godināšanu.

 

Ar apbalvojumu tiks godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba darītāji un organizētāji, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Brīvprātīgie no visas Latvijas tiks aicināti uz svinīgo godināšanu 24. novembrī Rīgā, savukārt brīvprātīgos Zemgalē godinās 5. decembrī Jelgavā.

 

Kandidāts jāpiesaka līdz 26. oktobrim, aizpildot pieteikuma formu, kas pieejama tīmekļa vietnē šeit, kur var iepazīties arī ar godināšanas nolikumu, vai nosūtot to uz e-­pasta adresi info@brivpratigie.lv

 

Foto: publicitātes

 

  1. Informācija sagatavota
    Jelgavas pilsētas pašvaldības
    Sabiedrisko attiecību pārvaldē