30.7 °C, 3.4 m/s, 37.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina izvirzīt kandidātus Gada balvai cilvēku ar invaliditāti atbalstam
Aicina izvirzīt kandidātus Gada balvai cilvēku ar invaliditāti atbalstam
15/09/2022

Jau astoto reizi var pieteikt cilvēkus un nevalstiskās organizācijas konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”. Šī konkursa mērķis ir apbalvot un izcelt tos, kas ar savu ieguldījumu ikdienā iesaistās un pastāv par cilvēku ar invaliditāti tiesībām dzīvot pilnvērtīgi.

Konkursu rīko tiesībsargs kopā ar invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku. Kandidātus balvai var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija un to var izdarīt līdz 5. oktobrim, nosūtot pieteikumu pa e-pastu gadabalva@tiesibsargs.lv.

 

Konkursā drīkst pieteikt sevi vai citu cilvēku, nevalstisku organizāciju, uzņēmumu, sociālo uzņēmēju vai domubiedru grupu atbilstoši nominācijām.

Nominanti tiek iedalīti divās kategorijās – kolektīvs sniegums un individuāls sniegums. 

 

Kandidātus var pieteikt astoņās nominācijās: “Uzdrīkstēšanās”, “Nodarbinātības veicinātājs”, “Sociālo tīklu balss”, “Izglītotājs”, “Bērnu un jauniešu iedvesmotājs”, “Gada palīgs”, “Pieejamas vides iniciatīvas”, “Kultūras vēstnesis”.

 

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT.

 

Ar plašāku informāciju par konkursu un iepriekšējo gadu apbalvojumu saņēmējiem var iepazīties Tiesībsarga biroja mājaslapā ŠEIT.

 

Gada balvas saņēmēji publiski tiks paziņoti un apbalvoti svinīgā ceremonijā, par kuras norises laiku un formātu tiks paziņots atsevišķi, ņemot vērā tā brīža epidemioloģiskos vai citus ierobežojumus.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē