18.2 °C, 1.6 m/s, 69.6 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiAicina jauniešus uz sarunu par ilgtspējīgu biznesu
Aicina jauniešus uz sarunu par ilgtspējīgu biznesu
13/10/2022

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” gaitā 24. oktobrī pulksten 15 aicina jauniešus uz pasākumu “Iedvesmas formula 1”. Tas notiks klātienē Svētes ielā 33. Pasākumam obligāti jāpiesakās.

Ja vēlaties uzzināt, kā no inovatīvas idejas izveidot pasaulē atzītu zīmolu un piecu gadu laikā palielināt uzņēmuma vērtību līdz 15 miljoniem, iepazīt “Ideju cirku” vai izmēģināt braucienus ar mikromobilitātes līdzekļiem, tad šis pasākums ir domāts jums!

 

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet obligāti tam jāpiesakās līdz 20. oktobrim. Interesenti aicināti reģistrēties mājaslapā www.zrkac.lv.

 

 

Pasākumā piedalīsies un ar savu pieredzi biznesā dalīsies trīs gados jauni un ambiciozi uzņēmēji, kuri ir parādījuši drosmi, attīstot savas idejas. Viens no viņiem ir uzņēmuma “Blue Shock Race” dibinātājs un vadītājs Artis Daugins, kurš kopā ar komandu darbojas elektrokartingu un ar to saistīto tehnoloģiju ražošanas nozarē. Kopīgi realizēti gan vietējie, gan starptautiskie projekti. Liepājā ražotie gokarti pārdoti vairāk nekā 15 valstīs – ASV, Monako, Katarā, Arābu Emirātos, Honkongā, Singapūrā un citur.

 

Inovāciju un ideju vadības konsultante “Idea Innovation Institute” dibinātāja Elīna Miķelsone ir pārliecināta, ka brīdis, kad esam viszemākajā punktā, ir brīdis, kad varam veikt visaugstāko atspērienu, lai sasniegtu vēl nebijušus biznesa lidojuma augstumus. Kā atrast sava biznesa ideju, balstītu uz ilgtspējas principiem? Kā idejām likt strādāt savā labā, kā tās radīt un aktivizēt? Par šiem un citiem jautājumiem būs iespēja uzzināt ilgtspējas kontekstā.

 

Gribas braukt, bet nav ceļa? Tad jābrauc pa bezceļiem! Par savu ceļu mikromobilitātes jomā – no Rhino board līdz Bruntor pieredzē dalīsies Raimonds Jurgelis. Reizēm gadās, ka ideja savam priekam kļūst par pamatu veiksmīga biznesa uzsākšanai, tāpēc noteikti vajag sapņot un vēlēties īstenot iecerēto. Par savu radīto elektrizētu bezceļu dēli no idejas tapšanas līdz pirmajam braucienam pastāstīs R.Jurgelis un padalīsies arī ar citām iecerēm, kas radušās laika gaitā.

 

Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības garu jauniešiem un motivēt uzsākt savu uzņēmējdarbību, tā noslēgumā ikvienam būs iespēja apspriest savu potenciālo ideju biznesa ar uzņēmējiem.

 

Papildu informācija pa tālruni 63012155 vai e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

 

Pasākums notiek projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros ar EEZ granta 2014.–2021. gada perioda programmas “”Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstu. EEZ un Norvēģijas grantu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs