15.2 °C, 2.2 m/s, 95.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAicina multikulturāls pasākums “Draudzības vainags”
Aicina multikulturāls pasākums “Draudzības vainags”
15/05/2019

Ik gadu maija beigās Jelgavā tiek svinēti pilsētas svētki. Daudzviet norisinās dažāda veida kultūras pasākumi, svētku gājiens un citas aktivitātes, kurās iesaistās un piedalās gan jelgavnieki, gan pilsētas viesi. Savu piederību pilsētai apliecina un pauž arī Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas, kuras kopā ar dažādiem citiem kolektīviem no Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un citām Latvijas pilsētām, svētku reizē pieskandinās RAF mikrorajonu.

Šī gada 25.maijā pulksten 13, pilsētas svētku ietvaros, visi interesenti tiek laipni aicināti uz multikulturālu pasākumu “Draudzības vainags”, kas norisināsies Jelgavas mikrorajonā RAF, laukumā pie T/C “Pērnava”.

Pasākuma centrālais notikums būs krāšņs, skanīgs, dziesmām un dejām bagāts koncerts, kura režiju veido Rita Barona. Koncertā uzstāsies latviešu un mazākumtautību kolektīvi gan no Jelgavas, gan vieskolektīvi no Rīgas Latvijas tatāru – baškīru biedrības “Čišma” kolektīvs un TAD “Ivuška”. Šī pasākuma norise lieliski sasaucas ar starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu, kuru pasaulē atzīmē 21.maijā.

Vēl šajā svētku pasākumā interesenti aicināti uz radošajām darbnīcām, kurās rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” meistari ierādīs jaunas prasmes, kā arī ļaus apskatīt un iegādāties savus oriģinālos rokdarbus. Pasākuma jaunākajiem dalībniekiem Jelgavas brīvprātīgie jaunieši piedāvās iespēju apgleznot sejiņas un citas aktivitātes. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt gardo “Draudzības zupu”.

Pasākums ir bez maksas.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Organizatori informē, ka pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti, filmēti un šis materiāls var tikt izmantots pēc organizatoru ieskatiem.

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs