22.8 °C, 3 m/s, 55.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAicina piedalīties aptaujā par mobilitātes jautājumiem Jelgavā
Aicina piedalīties aptaujā par mobilitātes jautājumiem Jelgavā
26/09/2022

Ar mērķi uzzināt jelgavnieku viedokli un ieteikumus mobilitātes jautājumos, kas cieši saistīti ar ilgstspējīgu pilsētas attīstību, Jelgavas pilsēta iesaistījusies Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta iniciatīvas Pilsētu mobilitāte finansētā projektā Mēs risinām – pilsoņu iesaistīšana (We Solve the Citizen Engagement). Projekta ietvaros ikviens aicināts mobilajā tālrunī lejupielādēt aplikāciju WeSolveun piedalīties aptaujā par mobilitātes jautājumiem pilsētā – “Riteņbraukšana Jelgavā” 

Šobrīd aplikācijā publicēta aptauja “Riteņbraukšana Jelgavā”, kurā iespējams izteikt viedokli par velobraukšanas pieredzi pilsētā. Arī pārējās aptaujas, kas vēl sekos, būs par mobilitātes un ilgtspējas jautājumiem pilsētā.

 

Lai aizpildītu anketu, nepieciešams lejupielādēt aplikāciju “WeSolve”savā tālrunī un piereģistrēties. Projekts ir starptautisks, tāpēc, lai aizpildītu aptauju latviešu valodā, ikviens aicināts veikt četrus soļus, lai nokļūtu valodas izvēlnē un mainītu valodas iestatījumus.

 

 

Aptauju rezultātā, tiks pētīta iedzīvotāju līdzdalība un aktivitāte sabiedriskā viedokļa veidošanā. Savukārt, apkopojot aptauju rezultātā sniegtos viedokļus, tie tiks ņemti vērā pilsētas infrastruktūras plānošanā.

 

Projekta mērķis ir uzlabot savstarpējās komunikācijas kvalitāti starp pašvaldību un iedzīvotājiem, veicināt aktīvu iedzīvotāju iesaisti sabiedriskajos procesos, lai risinātu iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē