10.8 °C, 3.9 m/s, 84.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAicina piedalīties pasākumā “Draudzības vainags”
Aicina piedalīties pasākumā “Draudzības vainags”
18/05/2022

Ikvienu aicina piedalīties multikulturālā pasākumā “Draudzības vainags”. Pasākums notiks 28. maijā pulksten 12 skvērā pie iestādes “Sabiedriskais centrs”, Skolotāju ielā 8.

Pasākuma apmeklētājus sagaida dziesmām un dejām bagāts koncerts, kura režiju veidojis Māris Zabarovskis. Koncertā uzstāsies gan latviešu, gan mazākumtautību biedrību kolektīvi un individuālie izpildītāji – duets Irēna Zaķīte un Gundega Dūda Dzene, viesmākslinieki no Ukrainas – Oleksandr Kvarta un Yevgeniy Novokhatniy, bandūriste Darina Leleko, kā arī Jelgavas krievu biedrības “Istok” ansamblis “Slavjanočka”, bērnu deju kolektīvs “Fresh” un Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” folkloras kopa “Dimzēns” u.c.

 

Tāpat apmeklētāji varēs piedalīties tradicionālās “Draudzības zupas” gatavošanā.

 

Organizatori informē, ka pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja ziedot līdzekļus, kas tiks izmantoti vasaras dienu nodarbību organizēšanai bērniem no Ukrainas.

 

Pasākumu organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” un biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” projekta “Draudzības vainags 2022” laikā. Finansiāli atbalsta Jelgavas pašvaldība.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Sabiedriskais centrs”