14.9 °C, 2.7 m/s, 85.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina pieteikt “Gada brīvprātīgo Jelgavā 2018”
Aicina pieteikt “Gada brīvprātīgo Jelgavā 2018”
15/11/2018

Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu Jelgavas iedzīvotāju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, Jelgavas pilsētas dome aicina valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavas pilsētā, izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018”, iesniedzot pieteikumus līdz š.g. 28.novembrim.

Piesakot brīvprātīgā darba veicējus, jāaizpilda pieteikuma anketu, kas pieejama zemāk. Papīra formātā anketu var saņemt Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā (Lielā ielā 11, Jelgavā) un Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8).

 

Pieteikuma anketai vēlams pievienot arī publiski pieejamus foto un videomateriālus, kuros redzamas izvirzītā pretendenta brīvprātīgā darba aktivitātes. Jāpiebilst, ka katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu.

 

Anketā jāpamato kandidāta izvirzīšana nominācijai (par kādiem brīvprātīgi paveiktajiem darbiem kandidāts tiek pieteiks),  norādot brīvprātīgā darba veikšanas periodu, brīvprātīgā darba apjomu un kvalitāti. Brīvprātīgo godināšana notiks par sistemātiski veiktu brīvprātīgo darbu Jelgavas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Jāuzsver, ka viena juridiskā persona var pieteikt ne vairāk kā trīs brīvprātīgā darba veicējus. Brīvprātīgos, kuri tika godināti iepriekšējos gados, atkārtoti drīkst pieteikt ne ātrāk kā pēc trim gadiem kopš pēdējās godināšanas reizes.

 

 Pieteikumus jāiesniedz klātienē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā ( Lielā ielā 11, Jelgavā) vai sūtot elektroniski, parakstītus ar drošu elektronisku parakstu uz e-pastu: dome@dome.jelgava.lv līdz š.g. 28. novembrim.

 

Šogad svinīgais pasākums notiks 5.decembrī, savukārt, norises vieta un laiks kandidātiem un pieteikuma iesniedzējiem tiks paziņots personīgi.

 

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, Jelgavas svinīgā pasākuma norises laikā tiks godināti arī Zemgales reģiona brīvprātīgā darba veicēji, kuru kandidatūras tika izvirzītas  Latvijas mēroga nominācijai “Gada brīvprātīgais 2018”.

 

Sīkāka informācija atrodama konkursa NOLIKUMĀ, kā arī papildinformāciju var saņemt zvanot pa tālr.: 63005527.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrības integrācijas pārvaldē