17.6 °C, 1.7 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina pieteikt projektus divās starptautiskās jauniešu programmās
Aicina pieteikt projektus divās starptautiskās jauniešu programmās
31/03/2020

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ir izsludinājusi pieteikšanos programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2020. gada otrajam projektu konkursam. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 7. maija pulksten 13.00 pēc vietējā laika. Apstiprinātos projektus varēs īstenot 2020. gada nogalē un 2021. gada sākumā.

Programma “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ir paredzēta jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem, jaunatnes darbiniekiem un citām personām, kas iesaistītas darbā ar jaunatni. Sadarbojoties ar ārvalstu partneriem, viņiem ir iespēja iegūt jaunas zināšanas, prasmes un pieredzi, pašiem veidojot un īstenojot projektus. Vairāk informācijas par projektu konkursu ŠEIT. Savukārt ŠEIT var atrast dažādus ieteikumus veiksmīgai projektu izstrādei šajā konkursā.

 

Vienlaikus konkurss tiek rīkots arī programmā “Eiropas solidaritātes korpuss”. Tajā gaidīti pieteikumi no jauniešu organizācijām, pašvaldībām, biedrībām, nevalstiskajām organizācijām vai uzņēmējiem, kuriem ir idejas, kā risināt vietējai kopienai aktuālus izaicinājumus un vienlaikus uzlabot jauniešu zināšanas un prasmes. Plašāka informācija par projektu konkursu programmā “Eiropas solidaritātes korpuss” pieejama ŠEIT. Tāpat arī šī konkursa projektu izstrādei piedāvāti vairāki padomi, kurus apkopo ŠEIT.

  

 

Foto: Pexels.com

 

Informācija: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra