11.5 °C, 4.2 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina pieteikties atkārtotam industriālajam pārgājienam Jelgavā
Aicina pieteikties atkārtotam industriālajam pārgājienam Jelgavā
08/05/2019

Ņemot vērā lielo interesi par industriālo mantojumu Jelgavā un līdz ar vasaras tūrisma sezonas sākumu, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs aicina pieteikties uz atkārtotu industriālo pārgājienu “No lokomotīvju depo līdz agresīvajai vārnai”. Pārgājiens notiks 11.maijā.

 

Pārgājiena dalībnieki varēs iepazīt Jelgavas bijušo lokomotīvju depo, Ģintermuižas slimnīcu, Jelgavas tipveida arhitektūru un vecpilsētu, vēsturisko spēkratu kolekciju Anru motors, kā arī citus objektus. Pārgājiena maršruts plānots 14 kilometru garumā un ilgs 6 sešas stundas. Tas un būs ne vien vizuāli interesants, bet arī papildināts ar stāstiem par dzelzceļu un industriālajiem objektiem.

 

 

Pulcēšanās 11.maija pārgājienam notiks Dzelzceļa muzeja Jelgavas ekspozīcijā, Stacijas ielā 3, Jelgavā no plkst. 10.30.  Dalības maksa 5 EUR.

 

Pārgājiena dalībniekiem līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, atstarojošā veste, kā arī ēdiens un dzēriens piknika pauzei.

Tiks apmeklētas paaugstinātas bīstamības zonas, tāpēc vecākiem lūgums izvērtēt bērnu līdzdalību pārgājienā. Ieteikums –  pārgājienā doties bērniem no 7 gadu vecuma.

 

Organizatori informē – pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē