23.3 °C, 2.7 m/s, 54.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina pieteikties bezmaksas datorkursiem
Aicina pieteikties bezmaksas datorkursiem
30/10/2018

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu bez priekšzināšanām un iemaņām datora lietošanā pieteikties bezmaksas nodarbībām, kas tiks uzsāktas šā gada novembrī.

 

Desmit nodarbību cikls notiks latviešu un krievu valodas grupās (6–8 cilvēki katrā) Jelgavas pilsētas bibliotēkas mācību klasē, divas vai trīs reizes nedēļā rīta un pēcpusdienas grupās. Nodarbības ilgums – 2,5 stundas.

 

Mācību laikā tiks apgūti pirmie soļi darbā ar datoru, teksta rakstīšana, informācijas meklēšana tīmeklī, nodarbību laikā varēs iemācīties izveidot savu e-pastu, lietot e-pakalpojumu portālus, sociālos tīklus, uzzināt par drošību tīmeklī, apgūt attēlu apstrādes pamatus, prezentācijas veidošanu u.c.  Atsevišķa nodarbība tiks veltīta arī darbam ar planšetdatoriem.

 

Ja mājās nav ne datora, ne planšetdatora, tas noteikti nav šķērslis piedalīties mācībās. Turklāt strādāt pie datora un nostiprināt apgūtās iemaņas bez maksas var visās pilsētas publiskajās bibliotēkās – Jelgavas pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26), bērnu bibliotēkā «Zinītis» (Lielajā ielā 15), Pārlielupes bibliotēkā (Loka maģistrālē 17), Miezītes bibliotēkā (Dobeles šosejā 100).

 

Lietotājiem ar priekšzināšanām, iepriekš piesakoties, pieejamas arī individuālās bezmaksas konsultācijas konkrētos datora, viedtālruņa lietošanas un interneta izmantošanas jautājumos.

 

Aicinām pietiekties nodarbībām, zvanot pa tālruni 29118019 vai aizpildot anketu Jelgavas pilsētas bibliotēkas 1. stāvā, Akadēmijas ielā 26.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas bibliotēkā