18.7 °C, 5.8 m/s, 83.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina pieteikties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēm
Aicina pieteikties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēm
10/09/2014

28.septembrī, pulksten 12 Sporta hallē, Mātera ielā 44a risināsies Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēles, kurās aicinātas piedalīties visas Jelgavas pilsētas nevalstiskās organizācijas un dažāda gadagājuma cilvēki – no bērna līdz sirmgalvim. Komandas savu dalību var pieteikt līdz 24.septembrim.

Publicitātes foto

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Sporta servisa centrs” 28.septembrī pulksten 12 Sporta hallē, Mātera ielā 44a, organizē Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēles.  Dalībnieku reģistrācija no pulksten 11:20.

Sportot aicinātas visas Jelgavas pilsētas nevalstiskās organizācijas, dažāda gadagājuma cilvēki – no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu ģimenes locekļi, draugi, atbalstītāji un līdzjutēji. Sporta spēlēs tiks piedāvātas dažādas aktivitātes, sportot var gan komandā, gan individuāli, kopīga sportošana apvienos visus: bērnus, jauniešus, pieaugušos, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Komandām (6 cilvēki) tiks piedāvāti sporta veidi: dvieļu volejbols, stafetes u.c. Bērniem būs iespēja sportot individuāli: lekšana ar lecamauklu, jautrais boulings, makaronu vēršana uz laiku, makšķerēšana, bumba vārtos u.c.
  
Jāatzīmē, ka līdz 24.septembrim biedrības tiek aicinātas pieteikt savu komandu dalībai Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē klātienē vai aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to pa e–pastu: , minot pārstāvēto organizācijas nosaukumu, komandas nosaukumu un grupu (I grupā – jaunieši un pieaugušie, II grupā seniori, bet individuālie Sporta spēļu dalībnieki tiks reģistrēti sacensību dienā. Sīkāka informācija par sporta spēlēm ir pieejama Sporta spēles nolikumā.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrības integrācijas pārvaldē