18.2 °C, 3.2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAicina pieteikties pēdējam šīs vasaras pludmales volejbola turnīram
Aicina pieteikties pēdējam šīs vasaras pludmales volejbola turnīram
15/08/2019

31. augustā, Piena, maizes un medus svētku laikā, Pasta salā notiks pēdējais šīs vasaras turnīrs pludmales volejbolā. Pludmales volejbola turnīrs Pasta salas volejbolu laukumos sāksies pulksten 12. Lai turnīrā piedalītos bez maksas, komandām jāpiesakās līdz 30. augusta pulksten 23.59.

Turnīrā var piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem (visi spēlē kopā, nedalot atsevišķajās grupās pēc vecuma vai dzimuma). Komandā jābūt diviem dalībniekiem – tie var būt divi vīrieši, divas sievietes vai vīrietis un sieviete – bez vecuma ierobežojuma. Visas komandas startēs kopējā ieskaitē, nenodalot atsevišķi vīriešu, sieviešu un jauktās komandas.

 

Lai varētu turnīrā piedalīties bez maksas, komandai jāpiesakās līdz 30. augusta pulksten 23.59, pa e-pastu vkbiolars@gmail.com nosūtot abu spēlētāju vārdus, uzvārdus un dzīvesvietas adreses. Sacensību dienā Pasta salā pieteikties varēs no pulksten 11.30 līdz 11.45.

 

 Labākās trīs komandas tiks pie naudas balvas: 1. vieta – pie 150 eiro, 2. vieta – pie 100 eiro, 3. vieta – pie 50 eiro.

 

Sacensības organizē Volejbola klubs „Biolars Olaine/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi  “Sporta servisa centrs” ar mērķi sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Jelgavā, kā arī lai noskaidrotu labākās pludmales volejbola komandas un veicinātu spēlētāju tehnisko sadarbību.

 

Pasākuma nolikums pieejams šeit.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē