17.4 °C, 1.1 m/s, 86.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības veicināšanas programmai
Aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības veicināšanas programmai
01/12/2020

Sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door” sadarbībā ar “British Council” pārstāvniecību Latvijā aicina iedzīvotājus no visas Latvijas pieteikt savas biznesa idejas akselerācijas programmai. No janvāra labāko ideju autoriem būs iespēja piedalīties intensīvās trīs mēnešu apmācībās, kas palīdzēs no idejas nonākt pie reāla biznesa plāna un tā īstenošanas.

Apmācību dalībniekiem tiešsaistes sesijās būs iespēja klausīties dažādu vietējo un ārvalstu ekspertu lekcijas. Dalībniekiem būs pastāvīgi jāsagatavo mājasdarbi, tādējādi pakāpeniski virzoties uz idejas realizēšanu. Katrai idejai tiks piesaistīts mentors, ar kuru nepieciešamības gadījumā varēs konsultēties individuāli. Mentoriem ir pieredze gan savu uzņēmumu attīstīšanā, gan arī dažādās uzņēmējdarbības jomās.

 

Pieteikšanās “New Door” sociālās uzņēmējdarbības akseleratoram notiek tiešsaistē programmas mājas lapā, aizpildot anketu. Pieteikumu var iesniegt gan individuāli, gan arī komandas. Pieteikties aicināti arī esošie uzņēmumi, biedrības vai indivduālas personas. Idejas var būt sākuma stadijā. Visiem ideju autoriem būs iespēja savu ieceri prezentēt žūrijai, kas atlasīs labākās komandas 3 mēnešu intensīvam darbam akselerācijas programmā.  

 

Savukārt 2. decembrī pulksten 17 Facebook platformā notiks tiešsaistes pasākums, kur būs iespēja vairāk uzzināt gan par “New Door” sociālās uzņēmējdarbības akselerācijas programmu, gan par to, kāpēc ir vērts šādā programmā iesaitīties.

 

Sociālā uzņēmējdarbības akseleratora “New Door” sestā apmācību programma Latvijā notiek ar “British Council” pārstāvniecības Latvijā un Labklājības ministrijas atbalstu.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija: newdoor.lv