23.9 °C, 5 m/s, 45.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaAicina pieteikties Uzņēmēju dienām Zemgalē
Aicina pieteikties Uzņēmēju dienām Zemgalē
20/01/2020

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Jelgavas pašvaldību un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju uzņēmējus un izglītības iestādes aicina pieteikties Zemgales reģiona lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam – iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020”, kas Zemgales Olimpiskajā centrā notiks 24. un 25. aprīlī. Uzņēmējiem, piereģistrējoties līdz 15. februārim, ir iespēja saņemt atlaidi dalības maksai.

Jelgavai šis ir nozīmīgs gads, jo pilsēta svin 755. jubileju, tādēļ arī šis pasākums plānots vērienīgs, pulcējot aptuveni 200 dalībnieku no visa Zemgales reģiona. Festivāla laikā tiks piedāvāta daudzpusīga programma, lai interesanti būtu kā dalībniekiem, tā apmeklētājiem. “Šobrīd ir sākusies dalībnieku reģistrēšanās iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē”, un pirmo reizi rīkojam ātro pieteikšanos, proti, dalībniekiem, kuri reģistrēsies līdz 15. februārim, ir iespēja saņemt atlaidi dalības maksai par sava stenda izvietošanu izstādē. No 16. februāra dalības maksa būs nedaudz lielāka,” skaidro Uzņēmēju dienu projekta vadītāja Ilze Brice, norādot, ka pieteikties aicināti uzņēmēji, ražotāji, amatnieki, kā arī izglītības iestādes.

 

Uzņēmējiem pasākumā būs iespēja piedāvāt savas preces un pakalpojumus, tāpat varēs uzzināt par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām. “Vēl viens jaunums, lai šis pasākums iegūtu starptautisku dimensiju, – esam uzaicinājuši uzņēmēju delegācijas no citām ES un NVS valstīm,” piebilst I.Brice.

 

Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020” pirmā diena būs veltīta uzņēmumu savstarpējās sadarbības veicināšanai. Notiks biznesa forums un diskusijas ar augsta līmeņa ekspertu piedalīšanos, piemēram, par darba tirgus nākotnes tendencēm. Rīta pusē interesenti varēs arī uzzināt ko vairāk par sociālo uzņēmējdarbību. Dienas otrajā daļā pirmo reizi festivāla gaitā norisināsies Zemgales tūrisma konference, kurā gan tūrisma nozares profesionāļi, gan citi interesenti varēs gūt iedvesmu jaunajai tūrisma sezonai pieredzes stāstu un paneļdiskusijas formā, izzinot reģiona izaicinājumus tūristu piesaistīšanai.

 

Bet otrajā dienā būs plaša kultūras programma, kulinārijas meistarklases un degustācijas, kā arī dažādas izklaides, apgūstot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas. Plānotas arī loterijas ar vērtīgām balvām un pārsteigumiem.

 

Papildu informāciju par dalības noteikumiem var iegūt mājaslapā www.uznemejudienas.lv. Tajā arī notiek dalībnieku elektroniskā pieteikšanās. Tāpat interesenti neskaidros jautājumus var precizēt un savu dalību pieteikt pa tālruni 29141693 vai e-pastu ilze.brice@chamber.lv.

 

Jāpiebilst, ka pasākums “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020” notiks jau septīto reizi, bet otro gadu tas tiek veidots kā iespēju festivāls. 2019. gadā tas pulcēja 160 dažādu nozaru dalībniekus un vairākus tūkstošus apmeklētāju.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē