17.5 °C, 2.9 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAicina pieteikties veselības veicināšanas jomas speciālistus
Aicina pieteikties veselības veicināšanas jomas speciālistus
26/01/2018

Turpinot veselības veicināšanas pasākumu īstenošanu Jelgavā, top jauns pasākumu klāsts, kas jau februārī tiks piedāvāts jelgavniekiem. Līdz 5. februārim Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina atsaukties veselības veicināšanas jomas speciālistus un organizācijas, kas var piedāvāt izglītojošas nodarbības dažāda vecuma jelgavniekiem, piemēram, par uzturu, garīgās veselības veicināšanu, atkarību jautājumiem.

Paredzēts, ka jau februārī dažāda vecuma jelgavniekiem tiks piedāvātas bezmaksas sportiskas un izzinošas nodarbības. Lai uzlabotu iedzīvotāju zināšanas un prasmes veselības jomā, tiks realizēti veselīga uztura paradumu, atkarību profilakses, garīgās veselības veicināšanas, seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanas pasākumi, kā arī piedāvātas daudzveidīgas fiziskās aktivitātes.

 

Lai paplašinātu nodarbību un pasākumu vadītāju loku, Sociālo lietu pārvalde aicina pieteikties speciālistus un pakalpojumu sniedzējus, kuri vēlas darboties veselības veicināšanas jomā un vadīt izglītojošas nodarbības dažādām mērķgrupām – bērniem, pieaugušajiem, senioriem, personām ar invaliditāti.

 

Speciālisti kontaktinformāciju, CV un īsu aprakstu par nodarbību veidiem un to tēmām aicināti sūtīt pa e-pastu karolina.lankovska@soc.jelgava.lv līdz 5. februārim.

 

Veselības veicināšanas programmas aktivitātes Jelgavas pilsētā tiek īstenotas projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta” gaitā.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē