18.1 °C, 3.3 m/s, 77.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAicina pieteikties zelta un dimanta pārus
Aicina pieteikties zelta un dimanta pārus
19/04/2021

Jelgavas pilsētas svētkos, ko šogad svinēsim no 28. līdz 30. maijam, ierasti godinām pilsētas pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadus un šogad svin zelta un dimanta kāzas. Jelgavas stiprās ģimenes tiks godinātas arī šogad, un pāri aicināti pieteikties, līdz 15. maijam sazinoties ar Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļu.

Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Diāna Pavlovska informē, ka pieteikties aicināti tie pāri, kas 2021. gadā atzīmē laulības 50. vai 60. gadadienu. Pārim jābūt deklarētam Jelgavas pilsētā, bet laulība var būt noslēgta arī citur. Zelta un dimanta pāriem godināšanai jāpiesakās klātienē Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā Svētes ielā 22, iepriekš piesakot apmeklējumu pa tālruni 63080522. Dzimtsarakstu nodaļā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un laulības apliecība, un to var izdarīt arī viens no laulātajiem. Tāpat pāri lūgti piesakoties atnest līdzi arī savu kāzu foto un ģimenes fotogrāfiju – tās vēlāk tiks atdotas atpakaļ īpašniekiem.

 

Mūsu pilsētas stiprās ģimenes ierasti tiek godinātas Jelgavas pilsētas svētku laikā īpaši organizētā pieņemšanā pie Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Šogad pieņemšana notiks saskaņā ar spēkā esošajiem ierobežojumiem, un pāri, kuri būs pieteikušies, tiks informēti par godināšanas pasākuma norisi. Šī būs jau otrā reize, kad tiks sveikti arī dimanta pāri jeb jelgavnieki, kuri laulībā nodzīvojuši 60 gadus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē