25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAicina uz pašvaldības finansētām peldētapmācības nodarbībām
Aicina uz pašvaldības finansētām peldētapmācības nodarbībām
09/06/2020

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola izsludina pieteikšanos Jelgavas pilsētas pašvaldības finansētām peldētapmācības nodarbībām Jelgavas vispārizglītojošo skolu audzēkņiem. Interesenti aicināti pieteikties 10. un 11. jūnijā.

“Jelgavā ar pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu pilsētas skolu 2. klases skolēniem tiek nodrošinātas peldētapmācības nodarbības. Tā kā šajā mācību gadā valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa dēļ otrklasniekiem nebija iespējams peldētapmācības programmu apgūt pilnvērtīgā apjomā, jo īpaši gaidām viņus, taču nodarbībām pieteikties aicināti arī citi Jelgavas vispārizglītojošo skolu audzēkņi, kuri izjūt vēlmi un vajadzību apgūt peldētprasmi,” norāda Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore Zelma Ozoliņa.

 

Pieteikties peldētapmācības nodarbībām var 10. un 11. jūnijā elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi peldsk@sports.jelgava.lv, vai klātienē LLU Sporta namā Raiņa ielā 1 no pulksten 10 līdz 12. Piesakoties elektroniski, jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecums, mācību iestāde un jāpievieno īss apraksts par bērna prasmēm ūdenī, lai būtu iespējams komplektēt prasmju ziņā līdzvērtīgas grupas.

 

Pirmā nodarbība notiks 15. jūnijā. Nodarbības paredzētas no pirmdienas līdz ceturtdienai ar sākuma laiku pulksten 11 vai 12. Bērnu vecākiem vai likumiskajiem pārstāvjiem pirmajā nodarbību dienā jāiesniedz rakstisks apliecinājums par to, ka nodarbību apmeklētājam nav noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

 

Ņemot vērā, ka nodarbības notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, nepārklājoties nodarbību laikiem un apmeklētāju plūsmai, vietu skaits neparedzēti lielas intereses gadījumā var tikt ierobežots vai arī tiks koriģēti nodarbību sākuma laiki.

 

Foto: publicitātes