22.1 °C, 1.6 m/s, 68.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicina ziedot svētku uguņošanai
Aicina ziedot svētku uguņošanai
01/11/2005

Jelgavā Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas kopīgas svinības jau ir kļuvušas par tradīciju un neiztrūkstoši svētku kulminācija ir uguņošana – jau vairākus gadus, veiksmīgi sadarbojoties pašvaldībai un uzņēmējiem, ir izdevies panākt, ka Jelgavā šī tradīcija ir saglabāta.

Arī šoreiz pirms svētkiem pašvaldība un asociācija aicina ikvienu ziedot līdzekļus valsts svētku uguņošanai. Ziedojumi jāieskaita Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas kontā Latvijas Unibankas Jelgavas filiālē, kods: SEB Latvijas Unibanka, Jelgavas filiāle kods UNLALV2X, konts LV34 UNLA 0008 0007 0084 3 ar norādi svētku uguņošanai vai pašvaldības aģentūras «Kultūra» Latvijas Unibankas Jelgavas filiāles ziedojumu kontā: LV 94UNLA0050001058011 ar norādi svētku uguņošanai.

Jelgavas dome un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija aicina uz radošu, aktīvu un abpusēji ieinteresētu sadarbību, radot svētkus jelgavniekiem.

Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška skaidro, ka šoreiz uguņošanai būtu nepieciešams savākt ap 3 500 līdz 4 000 latu – iepriekšējā gadā salūta rīkošanai izlietoti 3 000 latu.
No pagājušā gada ziedojumiem izveidojies arī atlikums – 815 lati.

Visticamāk, ka arī šogad uguņošanas rīkošana tiks uzticēta firmai «Lija», kas to sekmīgi jau īstenojusi pēdējos gados. «Šī Jelgavas firma par ievērojami mazākiem līdzekļiem nekā, piemēram, Rīgā ir spējīga radīt ļoti kvalitatīvu svētku uguņošanu. Protams, svarīgi ir arī tas, ka «Lija» pati ir gatava sniegt arī savu ieguldījumu,» skaidro I. Kanaška.

Inta Englande, pašvaldības aģentūras «Kultūra» direktora vietniece