-4.3 °C, 4.1 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAicinājums piedalīties Lielajā talkā “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90.gadadienā”
Aicinājums piedalīties Lielajā talkā “Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90.gadadienā”
03/09/2008

Latvija ir pietiekami liela, lai mums visiem pietiktu vietas, kur dzīvot, un kur augt nākamajām paaudzēm. Latvija ir pietiekami maza, lai mēs visi kopā spētu tai atdot agrāko tīras valsts slavu. Talkas jēga ir kopīgs darbs, kas veicas labāk un priecīgāk, nekā vienam darot.

Mēs varam iztīrīt no savas Jelgavas dažviet nevērīgi un nelikumīgi izmestos atkritumus, savākt gar Lielupes un Driksas krastiem atstāto un izskaloto drazu un parūpēties, lai Latvijas zaļākās pilsētas gods tiktu turēts cieņā.

Tāpēc aicinām valsts un pašvaldības iestādes, uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas un ikvienu īstenu jelgavnieku sestdien, 13. septembrī plkst. 10:00 pulcēties skvērā aiz kultūras nama, lai kopā dotos sakopt mūsu abu upju krastus. Talka noslēgsies plkst. 15:00, kad atkal pulcēsimies ar padarīta darba sajūtu.

Atcerēsimies, ka tīrība sākas ar savu namu un savu pagalmu, tāpēc aicinām arī daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus sakopt savu māju pagalmus vai koplietošanas telpas. Vairākās vietās pilsētā tiks izvietoti arī dalīto atkritumu konteineri.

Organizācijas, kas vēlas sakopt atsevišķas teritorijas, kā arī neskaidrību gadījumā aicinām līdz 11. septembrim sazināties ar Lielās Talkas koordinatoru Jelgavā Zani Ķinci (tālr. 29479994, e-pasts: ).
.

Andris Rāviņš,
Jelgavas Domes priekšsēdētājs