-3.7 °C, 0.7 m/s, 91.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAIESEC piedāvā vasaras prakses vietas ārzemēs
AIESEC piedāvā vasaras prakses vietas ārzemēs
11/06/2012

Līdz 18. jūnijam starptautiskā jauniešu organizācija AIESEC aicina jauniešus pieteikties vasaras prakšu programmām ārzemēs. AIESEC sniedz iespēju studentiem un absolventiem iegūt profesionālu pieredzi un personīgas attīstības iespējas 111 dažādās pasaules valstīs vasaras brīvlaikā.

Foto: AIESEC Riga arhīvs

Starptautiskā jauniešu organizācija AIESEC sniedz iespēju studentiem un absolventiem iegūt profesionālu pieredzi un personīgas attīstības iespējas 111 dažādās pasaules valstīs vasaras brīvlaikā.
 
Jauniešu organizācija AIESEC līdz 18. jūnijam aicina jauniešus pieteikties vasaras prakšu programmām 111 pasaules valstīs. Prakšu dalībniekiem ir lieliska iespēja uzlabot angļu valodas prasmes, iegūt profesionālu pieredzi un iepazīt jaunus cilvēkus starptautiskā kulturvidē.
 
AIESEC piedāvātajā praksē Jums ir iespēja būt par internacionālas studentu komandas dalībnieku, kura uzdevums ir izglītot, attīstīt un pozitīvi ietekmēt sabiedrību. Komanda sastāv no vismaz 4 jauniešiem un viens no jūsu uzdevumiem varētu būt Latvijas prezentēšana pamatskolas bērniem, lai paplašinātu to pasaules redzējumu, vai arī Jums būtu jāstrādā ar jauniešiem, iedrošinot viņus attīstīt savas spējas un motivējot kļūt par nākotnes līderiem; tāpat jaunieši var piedalīties biznesa un sociālo kampaņu ideju izstrādē u.c.
 
Jaunieši, kuri vēlas uzzināt vairāk par AIESEC vasaras praksēm, ir aicināti piedalīties pasākumā „Explore the world with AIESEC at Samsung Smart TV house”, kas notiks Esplanādē Samsung Smart TV mājā 12. jūnijā no pulksten 18. Pasākuma norises vietā varēs arī uzzināt par AIESEC vasaras prakšu programmas piedāvātajām iespējām, kā arī par priekšrocībām, kādas iegūst, kļūstot par studentu organizācijas AIESEC biedru.     
Pasākuma „Explore the world with AIESEC at Samsung Smart TV house” apmeklētāji ir aicināti piedalīties diskusijās angļu valodā par kultūršoku un līderību, kā arī klausīties interesantos stāstos par pieredzi ārzemēs un ar interneta starpniecību uzdot jautājumus AIESEC apmaiņas dalībniecei, kas atrodas ārzemēs. Pasākuma laikā dalībniekiem tiks dāvinātas atlaižu kartes AIESEC vasaras apmaiņas programmām.
 
Plašāka informācija ir pieejama http://www.aiesec.lv/vasara

Informāciju sagatavoja
AIESEC Riga