18.5 °C, 2.7 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAirēšanas trenere Agita Puriņa saņēmusi starptautisku sertifikātu
Airēšanas trenere Agita Puriņa saņēmusi starptautisku sertifikātu
15/05/2019

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas akadēmiskās airēšanas trenere Agita Puriņa absolvējusi starptautisko treneru tālākizglītības programmu ICECP Delaverā, ASV un ieguvusi starptautisku sertifikātu.

Tas bijis iespējams, pateicoties piešķirtajai Olimpiskās solidaritātes stipendijai. Latvijas Olimpiskā komiteja rekomendāciju stipendijas saņemšanai var sniegt tikai vienam kandidātam un stipendija var tikt piešķirta tikai vienam dalībniekam no vienas valsts. Agita Puriņa bija vienīgā Latvijas kandidāte, kas pērn bija izteikusi vēlmi studēt ICECP programmā. Bez LOK atbalsta vēstules ir nepieciešama arī attiecīgā sporta veida nacionālās federācijas atbalsta vēstule.

 

 

Trenere Agita Puriņa atzīst, ka apmācības process bijis liels izaicinājums, jo praktiskās un teorētiskās nodarbības notikušas Prinstonas Universitātē Amerikā, Ņūdžersijas štatā, angļu valodā. Kursa darbu Puriņa kursa darbu izvēlējās rakstīt par savu sporta veidu – par motivācijas lomu panākumu sasniegšanā airēšanas sportā. Noslēguma darbu prezentācija un sertifikātu saņemšana notika Starptautiskās Olimpiskās komitejas mītnes vietā jeb olimpiskajā galvaspilsētā Lozannā, Šveicē.

 

 

11 ICECP  darbības gados  programmu ar Olimpiskās solidaritātes stipendiju absolvējuši 325 treneri no 115 valstīm, tajā skaitā astoņi treneri no Latvijas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē