18 °C, 1.7 m/s, 96.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeAizliedz novietot auto teritorijā pie topošā tirgus
Aizliedz novietot auto teritorijā pie topošā tirgus
10/02/2021

Iebrauktuvē pie Jelgavas dzelzceļa stacijas, kur sākta jaunā tirgus paviljona un stāvlaukuma būvniecība, uzstādīta ceļa zīme “Iebraukt aizliegts”. Tas nozīmē, ka autovadītājiem, kuri ikdienā savu transportu stāvēšanai novietoja šajā laukumā, no 11. februāra tas vairs nav atļauts. Pašvaldība aicina izvēlēties labiekārtoto stāvlaukumu Sporta ielā 2, kur ērti var novietot līdz pat 250 automašīnām.

Jau janvāra vidū topošā tirgus teritorija pakāpeniski tika nožogota un auto novietošana šajā vietā bija ierobežota. No 11. februāra laukumā novietot auto ir aizliegts. 

 

Uzņēmuma “Termināla tirgus” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Šalajevs informē, ka iepriekš būvlaukumā sākti zemes darbi, bet nākamnedēļ paredzēts uzsākt pāļu dzīšanu.

 

Jāatgādina, ka jaunā tirgus attīstības koncepcija ir sadalīta divās daļās: vispirms uzsākot tirgus paviljona un autostāvvietas izbūvi, bet pēc tam – tirdzniecības un izklaides centra, kā arī autoostas būvniecību.

 

Projekta būvdarbu sākotnējās izmaksas paredzētas aptuveni seši miljoni eiro. Jaunā tirgus paviljona ēka būs divstāvu – 1. stāvā atradīsies labiekārtotas tirdzniecības vietas, atsevišķi nodalot pārtikas un citu preču tirgus daļu, savukārt ēkas 2. stāvā atradīsies tirgus administrācijas telpas, kā arī atsevišķas telpas nomniekiem. Abu stāvu kopējā platība ir 4354,3 kvadrātmetri. Tāpat teritorijā tiks izbūvēta autostāvvieta 218 automašīnām un 88 velonovietnes. Starp stāvlaukumu un tirgus paviljonu būs labiekārtota teritorija, kur paredzēta āra tirdzniecības nojume ar kopējo platību 629 kvadrātmetri, kā arī apmeklētāju atpūtas un bērnu rotaļu zona.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē