22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaAizsardzības ministrijas mācību laikā veiks iedzīvotāju SMS apziņošanu
Aizsardzības ministrijas mācību laikā veiks iedzīvotāju SMS apziņošanu
05/09/2022

7. un 8. septembrī, laika posmā no pulksten 8 līdz 20, Aizsardzības ministrija sadarbībā ar mobilo sakaru operatoriem un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu mācību “AMEX 2022” laikā veiks Latvijas iedzīvotāju apziņošanu ar SMS īsziņām.

SMS īsziņas tiks izsūtītas visiem mobilo pakalpojumu sniedzēju “LMT”, “BITE” un “Tele2” galalietotājiem, un šī vingrinājuma mērķis ir pārbaudīt Latvijas iedzīvotāju apziņošanu krīzes situācijās.

 

Iedzīvotājiem īsziņas tiks izsūtītas no sūtītāja “Sargs.lv” ar šādu saturu: “Uzmanibu, apzinosanas parbaude! Zini, ka rikoties krizes gadijuma, un iepazisties ar 72h bukletu www.sargs.lv/72h. Aizsardzibas ministrija”.

 

Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību “Namejs 2022” ietvaros, kas norisinās no 5 līdz 9. septembrim, notiek ikgadējās Aizsardzības ministrijas mācības “AMEX 2022”, lai pārbaudītu valsts institūciju gatavību militārām un hibrīdkrīzēm un pilnveidotu vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Aizsardzības ministrija