10.6 °C, 4.5 m/s, 85.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAizsargu ielā izbūvē asfalta virskārtu; satiksme tiek organizēta pa vienu braukšanas joslu
Aizsargu ielā izbūvē asfalta virskārtu; satiksme tiek organizēta pa vienu braukšanas joslu
06/09/2023

6. septembrī Aizsargu ielā būvnieki sākuši ieklāt asfalta virskārtu. Līdz ar to satiksme šobrīd tiek organizēta pa vienu braukšanas joslu, regulējot to ar luksoforiem. Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā, ka asfaltēšanas laikā satiksmei slēgti arī Aizsargu ielas un Kārniņu ceļa krustojumi. Sabiedriskajam transportam nodrošināta iespēja caurbraukt tos. Transportlīdzekļu vadītājiem jārēķinās ar lēnāku transporta kustību visā būvdarbu posmā.

Asfalta seguma ieklāšanu vispirms veic pa vienu brauktuves pusi, un darbi sākti ielas posmā no rotācijas apļa virzienā uz Vircavas upes pusi. Līdz ko tiks noasfaltēta šī brauktuves daļa, būvnieki ieklās asfaltu otrajā pusē. Plānots, ka asfalta virskārtas ieklāšana aizņemts divas dienas.

Lai nodrošinātu darbu kvalitāti un drošību, asfaltēšanas laikā vieglajam un smagajam transportam līdz 7. septembra pulksten 22 slēgta satiksme Kārniņu ceļa posmā no Aizsargu ielas līdz Lediņu ceļam un posmā no Aizsargu ielas līdz Veselības ielai, jo nebūs iespējams šķērsot Aizsargu ielas un Kārniņu ceļa krustojumus. Iedzīvotāji aicināti izmantot apbraucamos ceļus. Sabiedriskais transports kursē pa līdzšinējo maršrutu.

Slēgto Kārniņu ceļa posmu apbraucamie ceļi: Kārniņu ceļš–Lediņu ceļš–Bauskas iela–Aizsargu iela un Kārniņu ceļš–Staļģenes iela–Bauskas iela–Aizsargu iela.

Aizsargu ielā būs atjaunots tranzītielas segums, uzlabota lietusūdens novade, saremontētas caurtekas, savukārt, lai uzlabotu satiksmes drošību, krustojumā ar Kārniņu ceļu tiek izbūvēts rotācijas aplis.

Satiksmes organizācijas shēma Kārniņu ceļā no Aizsargu ielas līdz Lediņu ceļam

Satiksmes organizācijas shēma Kārniņu ceļā no Aizsargu ielas līdz Veselības ielai