15.8 °C, 1.1 m/s, 80.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeAizsargu ielā līdz 50 km/h samazināts maksimālais braukšanas ātrums
Aizsargu ielā līdz 50 km/h samazināts maksimālais braukšanas ātrums
05/01/2022

Iestājoties mainīgiem laikapstākļiem, Jelgavā konstatēta pastiprināta bedrīšu veidošanās uz asfaltētajām ielām. Lai novērstu ceļu satiksmes bīstamību, no trešdienas, 5. janvāra, ir ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas Aizsargu ielas posmā no Vircavas upes tilta līdz Miera ielas rotācijas aplim, nosakot maksimālo braukšanas ātrumu līdz 50 kilometriem stundā. Tuvākajā laikā satiksmes organizācijas izmaiņas gaidāmas arī Platones ielas un Mātera ielas posmos. 

Aizsargu ielas posmā no Vircavas upes tilta līdz Miera ielas rotācijas aplim šobrīd noteikts atļautais braukšanas ātrums līdz 50 kilometriem stundā – iepriekš atļautais braukšanas ātrums bija 70 kilometri stundā.

 

 

Tāpat pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka tuvākajā laikā plānots arī ieviest satiksmes organizācijas izmaiņas Platones ielas posmā no Lietuvas šosejas līdz Salnas ielai un Krišjāņa Barona ielas posmā no Mātera ielas līdz Pulkveža Brieža ielai, kur tiks uzstādītas informatīvās ceļa zīmes Nr. 112 “Nelīdzens ceļš”, tādējādi brīdinot transportlīdzekļu vadītājus par iespējamām bedrēm.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”