13.7 °C, 0.4 m/s, 94.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAizvada sporta stundu ar telpu futbola izlasi
Aizvada sporta stundu ar telpu futbola izlasi
28/01/2020

Gatavojoties šonedēļ Jelgavā paredzētajam UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas miniturnīram, Latvijas telpu futbola izlase šodien, 28. janvārī, Zemgales Olimpiskajā centrā, kas būs miniturnīra norises vieta, aizvadīja kopīgu sporta stundu ar Jelgavas 4. vidusskolas piekto klašu skolēniem.

Zālē bija ierīkotas astoņas dažādas stacijas, kurās skolēni varēja apgūt un izmēģināt dažādus futbola pamatelementus. Nodarbības beigās notika arī precīzākā soda sitiena konkurss, kurā skolēni tika pie izlases futbolistu sarūpētajām piemiņas balvām, informē Latvijas Futbola federācijā (LFF).

 

“Skolēniem ir interese par šāda veida pasākumiem, jo tas ir atšķirīgi no ierastajām sporta stundām, tā ir jauna pieredze. Daži skolēni pēc šodienas stundas pauda vēlmi apmeklēt Latvijas telpu futbola izlases spēles, kas nedēļas nogalē notiks Jelgavā. Tāpat skolēni izteica vēlmi tikties stundā arī ar citu sporta veidu pārstāvjiem,” stāsta Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotāja Gundega Vaščenko.

 

Jāatgādina, ka no 30. janvāra līdz 1. februārim Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas miniturnīrs ar Latvijas, Igaunijas un Dānijas valstsvienību dalību. 30. janvārī pulksten 19 tiksies Igaunijas un Latvijas izlases, 31. janvārī pulksten 19 Dānija spēlēs ar Igauniju, savukārt 1. februārī pulksten 20 mūsu izlase tiksies ar Dāniju.

 

Biļetes uz spēlēm ir pieejamas pārdošanā internetā. Biļetes cena ir 3 eiro, savukārt bērni līdz 7 gadu vecumam, skolēni, pensionāri un invalīdi (pie ieejas uzrādot attiecīgu apliecību) spēles varēs apmeklēt bez maksas.

 

Foto: LFF