19.1 °C, 3.9 m/s, 69.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAizvadītajā diennaktī no pilsētas izvesti 164 kubikmetri sniega
Aizvadītajā diennaktī no pilsētas izvesti 164 kubikmetri sniega
20/01/2021

Ziemas dienests turpina sniega izvešanu. Otrdien un naktī uz trešdienu no ielu malām pilsētas centrā izvesti aptuveni 164 kubikmetri sniega.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka otrdien un aizvadītajā naktī sniegs izvest no Akadēmijas ielas malām pie “SEB bankas”, no ielu malām pie Raiņa ielas 27, no Dobeles ielas 30. namam piegulošās teritorijas, no Mātera ielas malām posmā no Lielās ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Sniegs aizvests arī no Lielās ielas – aizvesti sniega vaļņi, kas bija sakrājušies krustojumos un pie gājēju pārejām.  

 

Jāpiebilst, ka jau līdz 19. janvārim no pilsētas centra bija izvesti 1300 kubikmetri sniega.

 

Trešdien sniega izvešana no pilsētas nav plānota. Atbildīgie dienesti turpina dežurēt diennakts režīmā un seko līdzi ielu meteoroloģisko staciju datiem, laikapstākļu prognozēm un situācijai uz ielām, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos, nekavējoties veiktu maģistrālo ielu un tiltu brauktuvju tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

 

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka 20. janvārī priekšpusdienā Latviju no rietumiem sasniegs plaša nokrišņu zona, galvenokārt rietumu un centrālajos rajonos gaidāms sniegs, kas vēlā vakarā jūras piekrastē pāries lietū. Ceļi būs slideni, snigšanas laikā redzamība pasliktināsies, un vakarā vietām rietumos var veidoties apledojums.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē